Baron pierwszy raz o rozstaniu z Julią Wieniawą!

Zuzanna Morska 05.09.2019
Julia Wieniawa i Baron
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Julia Wieniawa i Baron rozstali się niedawno po kilku miesiącach związku. Dopiero teraz jednak muzyk zespołu Afromental odniósł się do tej sytuacji.

Julia Wieniawa i Baron uchodzili za jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Pierwsze doniesienia o tym, że aktorka i gitarzysta zespołu Afromental są razem, pojawiły się, kiedy zakochani zamieścili w sieci zdjęcia z egzotycznych wakacji w Afryce.

Para postanowiła oficjalnie potwierdzić relację podczas jednej z oficjalnych imprez. Od tamtej pory fotoreporterzy tylko czekali na możliwość zrobienia im wspólnych zdjęć.

Niestety związek Julki i Aleksandra przetrwał zaledwie kilka miesięcy. Nie oznacza to jednak, że rozstali się oni w negatywnej atmosferze. Zobaczcie, co o rozstaniu powiedział Baron!

Baron o rozstaniu z Julią Wieniawą

Wygląda na to, że Julia i Alek rozstali się w przyjaznych stosunkach. Jakiś czas temu Wieniawa wypowiadała się na temat tego rozstania w samych dobrych słowach. Dziękowała byłemu chłopakowi za świetny czas.

Teraz do rozstania odniósł się Baron. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post ujawnił, co sądzi na ten temat.

Absolutnie też z Julią przeżyłem magiczny czas i też jej życzę jak najlepiej. Pozdrawiam cię serdecznie. Is all good. Tak jak Julka powiedziała. W przyjaźni powstają związki i powinny się w przyjaźni kończyć - powiedział Baron.

Oby więcej par brało z nich przykład i rozstawało się bez prania brudów w mediach.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów