Barbara Kurdej-Szatan z mężem w jacuzzi! Opublikowała intymne zdjęcie

Barbara Kurdej-Szatan z mężem w jacuzzi.
Fotografia: Instagram/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan pokazała fanom gorącą fotografię. Wraz z mężem wygrzewali się w jacuzzi.

Barbara Kurdej-Szatan wywołała ogromne emocje niedawnym udziałem w programie "Taniec z gwiazdami". Aktorka stworzyła taneczną parę z Jackiem Jeszke. W show wziął udział również mąż celebrytki, Rafał Szatan, odpadł jednak już na początku edycji. Media spekulowały o pogorszeniu relacji małżonków. Ostatnio opublikowane przez Basię zdjęcie rozwiewa jednak wszystkie wątpliwości.

Barbara Kurdej-Szatan na intymnym zdjęciu z mężem

Internauci co jakiś czas podejrzewają kryzys w związku Basi i Rafała. Widzowie obawiali się wspólnego udziału małżonków w programie. Klątwa "Tańca z gwiazdami" zniszczyła już wiele gwiazdorskich związków - m.in. Honoraty Skarbek i Rafała Maseraka. Dodatkowo media często spekulują, że sława i rozpoznawalność Barbary Kurdej-Szatan denerwuje jej męża, który zwykle "stoi w jej cieniu". Aktorka "M jak miłość" próbowała ostatnio uspokoić fanów i zapewnić, że plotki o kryzysie są nieprawdziwe.

Klątwa „Tańca z gwiazdami” nas nie dotknęła. Dementuję tą plotkę. Z Rafałem możemy nawzajem polegać na sobie. Teraz Rafał wrócił do nagrywania swojej płyty, więc go znowu nie było, bo był w studiu. Ale wymieniamy się. Ja małą odwożę, on ją odbiera. Dajemy radę - wyznała w rozmowie z portalem "Jastrząb Post".

To nie wszystkich uspokoiło. Najnowsze opublikowane zdjęcie rozwiewa jednak pozostałe wątpliwości. Basia zdecydowała się pokazać gorącą fotkę z jacuzzi. Oboje z Rafałem są szczerze uśmiechnięci i wypoczęci. Co ciekawe, w jednym z wywiadów u Kuby Wojewódzkiego Barbara wyznała, że poznali się z mężem w podobnych okolicznościach - właśnie na basenie!

Zasłużony relaks! Pozdrawiamy - dodała w opisie Basia Kurdej-Szatan.

Podoba się wam?

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan nagrała męża na Instastory. Ich córka: "Będziesz go wrzucała w samych majtkach?"

Ile wiesz o serialu "M jak miłość"? Odpowiedz na kilka pytań i sprawdź swój wynik!

Rozwiąż quiz

Quiz dla prawdziwych fanów "M jak miłość"

1. W którym roku został wyemitowany pierwszy odcinek "M jak miłość"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów