Barbara Kurdej-Szatan pokazała zmienioną fryzurze. Fani krytykują: Aseksualnie

Katarzyna Leszczyńska 26.02.2018
Barbara Kurdej-Szatan
Fotografia: Instagram/Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan jest wierna swoim blond włosom. Teraz opublikowała zdjęcie w odmienionej fryzurze. Fanom się nie spodobało. Odpowiedziała na komentarze.

Barbara Kurdej-Szatan zasłynęła jako blond włosa aktorka. Gwiazda jest wierna zarówno kolorowi, jak i długości swoich włosów. Dlatego też ostatnio zaskoczyła fanów na Instagramie nowym zdjęciem, na którym pojawiła się w odmienionej fryzurze. Jak się okazało, nie wszystkim internautom przypadła ona do gustu, co postanowili wyrazić w komentarzach pod fotografią.

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska pokazała nową fryzurę. Fanki komplementują: Klasa

Na zdjęciu znajduje się uśmiechnięta jak zawsze Barbara Kurdej-Szatan. Uwagę zwraca jednak fryzura aktorki. Choć kolor włosów pozostał podobny do tego, który miała do tej pory, w oczy rzuca się grzywka i nieco podkręcone kosmyki. W poście aktorka zapytała swoich fanów, jak podoba im się w takiej wersji. Chyba jednak nie takiej odpowiedzi oczekiwała.

Barbara Kurdej-Szatan w grzywce
Fotografia: Instagram/Barbara Kurdej-Szatan

Fani Kurdej-Szatan skrytykowali jej fryzurę

Choć w komentarzach pod postem pojawiły się również przychylne komentarze, znacznie przeważały te niepochlebne. Większość internautów stwierdziło, że taka fryzura wyraźnie nie pasuje Barbarze Kurdej-Szatan i postarza pełną energii aktorkę.

Basia, coś ty zrobiła.

Zdecydowanie aseksualnie, to nie XVIII wiek.

O nie, postarza strasznie.

Ta fryzura dodała lat i to bardzo.

Ten kolor i grzywka odebrały ci cały urok.

Wyglądasz jak stara baba.

Tego typu komentarzy jest o wiele więcej. Zauważyła to zapewne również sama aktorka, która niedługo później postanowiła opublikować kolejny post. Tym razem uspokoiła swoich fanów. Okazało się, że zmiana była tylko chwilowa, a Kurdej-Szatan na zdjęciu miała… perukę.

No dobra, tamto zdjęcie to była peruka. Ale 7 lat temu jeszcze nosiła grzywkę, którą z resztą sama sobie podcinałam. I wyglądałam tak – napisała aktorka.

Jesteście ciekawi, jak wyglądała Barbara Kurdej-Szatan z naturalną grzywką? Zobaczcie na zdjęciu poniżej. Podoba wam się?

Zobacz także: Matka Kurdej-Szatan opowiedziała o tym, jak wyglądał "pierwszy raz" aktorki

Barbara Kurdej-Szatan 7 lat temu
Fotografia: Instagram/Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan
Fotografia: Instagram/Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan
Fotografia: Instagram/Barbara Kurdej-Szatan
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów