Barbara Kurdej-Szatan wściekła. Nie wpuścili jej na koncert Eda Sheerana! [WIDEO]

Hanna Skowron 13.08.2018
Barbara Kurdej-Szatan
Fotografia: Instagram.com/kurdejszatan

Aktorka twierdzi, że została oszukana. W sieci opublikowała emocjonalny apel, w którym nie przebiera w słowach.

Barbara Kurdej-Szatan nie mogła wejść na koncert Eda Sheerana! Aktorka zamieściła emocjonalne wideo nagrane na błoniach Stadionu Narodowego. Twierdzi, że padła ofiarą oszustów. 

Zobacz także: Ile zarabia Barbara Kurdej-Szatan? Ta suma może was zaskoczyć!

Skandal na koncercie Eda Sheerana

Artystka wcześniej skończyła pracę, dlatego postanowiła poszukać szczęścia i kupić bilety na koncert brytyjskiego wokalisty. Udało się jej to, jednak nie dołączyła do grona tysięcy osób bawiących się pod sceną. Co prawda potwierdzenie zakupu dotarło na skrzynkę mailową, ale okazało się, że wejściówki uprawniają do obejrzenia show... w Belgii, a nie w Polsce.

Kurdej-Szatan upust swoim emocjom dała na Instagramie. Przestrzegła fanów przed oszustami. 

Drodzy państwo, skończywszy dzisiaj wcześniej pracę i dowiedziawszy się o tym, że skończę ją już wcześniej rano, weszłam do internetu, żeby wyszukać biletów na koncert Eda Sheerana. Wiedziałam, że biletów już dawno nie ma, ale stwierdziłam, że może coś się znajdzie. Portal Viagogo pokazał, że są ostatnie bilety, więc zakupiłam takie dwa. Weszłam na swojego maila, tam wszystko było cacy. Chciałam wydrukować bilet, ale wysłano mi go na adres zupełnie inny, do Belgii. No, do Belgii niestety nie zdążymy już dojechać. Portal Viagogo robi sobie po prostu jaja z ludzi. Nie wejdziemy niestety na koncert. Organizator dał d*py, bo to jego wina wszystko - mówiła rozgoryczona.

Aktorka zdementowała, jakoby za jej problemy miał odpowiadać organizator imprezy Charmmusic. Jednak żal i niesmak pozostał. W komentarzach zapowiedziała, że rozprawi się z oszustami. Oby jak najszybciej wyjaśniła sprawę.

Sobotni koncert Sheerana był pierwszym z dwóch, który wokalista zagra w Polsce. Fani mogą go zobaczyć i usłyszeć na żywo jeszcze w niedzielę.

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan pokazała wyzywające zdjęcie. Fani: "Jak z burdelu"

Polskie gwiazdy bez grama makijażu i w samej bieliźnie: 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów