Barbara Kurdej-Szatan traci role przez swój wygląd? Szczere wyznanie gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan zdobyła się na szczere wyznanie.
Fotografia: Instagram/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan udzieliła ostatnio bardzo szczerego wywiadu. Aktorka zdradziła, że przez swój wygląd traci część ról.

Barbara Kurdej-Szatan uważana jest przez wiele osób za jedną z najładniejszych polskich aktorek. Ostatnio zdradziła w rozmowie z Filipem Borowiakiem dla "Faktu", że uroda nie zawsze jest pomocna. Podkreśla, że czasem nie pasuje do ról właśnie ze względu na wygląd.

Barbara Kurdej-Szatan nie pasuje do ról ze względu na wygląd

Aktorka nie może narzekać na brak zajęcia. Obecnie prowadzi kilka programów, gra też jedną z ulubionych bohaterek w serialu "M jak miłość". Wciąż jednak jest kilka zajęć, których nie może się podejmować. Okazuje się, że ze względu na łatkę "urodziwej dziewczyny" nie dostaje pewnych ról.

Czasem wygląd nie ułatwia. Czasem nie pasuję do jakichś ról, a reżyser boi się zaryzykować, a ja lubię wcielać się w charakterystyczne postacie. Ale różnie bywa z pomysłami - wyznała w rozmowie z "Faktem".

Dodała również, że chociaż wiele fanek uznaje ją za ideał, ona sama tak o sobie nie myśli. Miała wiele kompleksów. Jak przyznała w rozmowie z "Cosmopolitan", nie lubiła m.in. swoich zębów oraz łydek.

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan zdradziła swój sposób na kaca. Co za wyznanie!

Ile wiesz o Julii Wieniawie? Sprawdź, jak dobrze znasz młodą aktorkę!

Rozwiąż quiz

Sprawdź, ile wiesz o Julii Wieniawie. Quiz dla prawdziwych fanów aktorki

1. Pełne imię i nazwisko Julii Wieniawy to:

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów