Barbara Kurdej-Szatan powtarzała maturę. Powód może zaskoczyć!

Julita Buczek 25.04.2019
barbara kurdej szatan
Fotografia: Instagram @kurdejszatan

Aktorka wyjawiła, dlaczego musiała podejść do matury dwukrotnie. Odpowiedź okazała się zaskakująca!

Barbara Kurdej-Szatan to obecnie jedna z bardziej znanych polskich aktorek. Dzięki swojej zaradności może pochwalić się występami w dużej ilości filmów i seriali. Niedawno pozowała do sesji okładkowej jednego z magazynów wraz z mamą i córką. Jak się okazuje, jej życie nie zawsze było usłane różami. Aktorka przyznała niedawno, że musiała pochodzić do matury dwa razy. Opowiedziała również, dlaczego tak się stało!

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan na okładce z mamą i córką! Pierwsze takie wspólne zdjęcie

Barbara Kurdej-Szatan zdawała maturę dwa razy

Aktorka w jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że w czasach szkolnych musiała dwa razy zdawać maturę. Wyjawiła to w rozmowie z reporterem portalu jastrzabpost.pl. Nie chodziło jednak o to, że gwiazda za pierwszym razem nie zdała egzaminu dojrzałości, a o przecieki, które miały miejsce w tamtym czasie. Gdy komisja dowiedziała się o całej sytuacji, postanowiła powtórzyć egzamin.

Maturę musiałam zdawać dwukrotnie. Pewnie wiele osób pomyśli, że oblałam i udało się dopiero w poprawce. Nic z tych rzeczy. W Opolu były wtedy przecieki i władze tak się zdenerwowały, że musieliśmy pisać egzamin ponownie. Stres był ogromny, a do tego miałam pecha, bo powtarzane były akurat egzaminy pisemne z polskiego i matematyki, a te akurat zdawałam - powiedziała w rozmowie z portalem.

Gwiazda powiedziała również, że dość długo przygotowywała się do tego, aby jak najlepiej zdać maturę.

Miałam korepetycje z matmy, uczyłam się długo z polskiego - wyjawiła.

Aktora z powodzeniem zdała maturę, a później poszła na wymarzone studia aktorskie. W 2009 roku Barbara ukończyła Akademię Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie.

Co sądzicie o całej sytuacji?

Zobacz także: Finał „Dance, dance, dance” był ustawiony? Kurdej-Szatan odpowiada na zarzuty

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów