Barbara Kurdej-Szatan pokazała dom rodzinny. Tak wychowywała się celebrytka

Barbara Kurdej-Szatan pokazała dom rodzinny.
Fotografia: instagram.com @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan oprowadziła swojego tanecznego partnera Jacka Jeshke po rodzinnych okolicach. Przedstawiła mu również starych znajomych.

Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się na nostalgiczną podróż do przeszłości. Aktorka zabrała swojego partnera z parkietu "Tańca z gwiazdami" Jacka Jeshkę do rodzinnego Opola. Nie wszyscy fani wiedzieli, że w takich okolicach gwiazda się wychowywała.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała dom rodzinny

Wycieczkę z Jackiem do Opola Basia zrelacjonowała na InstaStory. Celebrytka zaczęła oprowadzanie od opolskiego amfiteatru, na którym sama wielokrotnie występowała.

Jesteśmy na opolskiej scenie amfiteatralnej. Pokazuję Jackowi Opole. Jak ci się tutaj podoba? - spytała.

Następnie aktorka pokazała Jackowi, gdzie dokładnie w Opolu mieszkała. Zaprowadziła tancerza pod jeden z bloków i powiedziała, że jej lokum znajdowało się na 7. piętrze. Gwiazda odwiedziła również szkołę, do której uczęszczała. Nie zabrakło wspomnień z zabaw na trzepaku, na którym Basia zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie.

Tutaj jest moja szkoła podstawowa. A tu są schody, na których zawsze przesiadywałam z ekipą. A oto mój blok, w którym się wychowałam. Tutaj panie sąsiadki, a tam na górze mój balkon. Mieszkałam na siódmym piętrze.

Na koniec wycieczki Barbara Kurdej-Szatan przedstawiła Jackowi Jeshke swoich znajomych z dzieciństwa, z którymi wciąż utrzymuje kontakt. Jednym z członków jej ekipy okazał się być... były chłopak gwiazdy.

A tu moja ekipa, moje przyjaciółki, mój pierwszy chłopak. Powiedźcie o mnie coś miłego - kokietowała. Ale fajnie. Tak właśnie spędzałam czas z tymi ludźmi. I bardzo ich kocham dalej wszystkich - podsumowała aktorka "M jak miłość".

Podobała wam się relacja Kurdej-Szatan?

Zobacz także: Kurdej-Szatan: „Idziemy się nawalić”. Fani pytają, dlaczego aktorka tyle pije

Ile wiesz o serialu "M jak miłość"? Odpowiedz na kilka pytań i sprawdź swoją wiedzę.

Rozwiąż quiz

Quiz dla prawdziwych fanów "M jak miłość"

1. W którym roku został wyemitowany pierwszy odcinek "M jak miłość"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów