Kurdej-Szatan odeszła z TVP. Czy zniknie też z "M jak miłość"? Zdradziła losy Joasi!

Barbara Kurdej-Szatan w czarnej kurtce i z bordowymi ustami nad Wisłą
Fotografia: VIPHOTO/East News

Fani "M jak miłość" zastanawiali się, co stanie się z postacią Basi Kurdej-Szatan po tym, gdy aktorka odeszła z TVP. Gwiazda teraz opowiedziała o losach jej bohaterki.

Ostatnio głośno było o tym, że Barbara Kurdej-Szatan musiała odejść z TVP. Przez wiele lat była gwiazdą różnych programów stacji, lecz poglądy aktorki znacznie różniły się od polityki firmy. Jeden wątek jednak nie został wyjaśniony - co dalej z bohaterką Kurdej-Szatan w "M jak miłość"? Joasia, w której postać wcieliła się gwiazda, jest jedną z najbardziej lubianych przez widzów bohaterek produkcji. Aktorka zdradziła, co dalej z jej wątkiem w serialu.

Zobacz także: Kurdej-Szatan rozstaje się z TVP. Jest oficjalne oświadczenie. "Nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną"

Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z "M jak miłość"?

Barbara Kurdej-Szatan gra jedną z głównych ról w serialu "M jak miłość". Zniknięcie Joasi z produkcji byłoby zatem ogromnym rozczarowaniem dla widzów.

Fani serialu, odkąd aktorka została zwolniona z TVP, zastanawiają się, co dalej z ich ulubioną bohaterką. Kurdej-Szatan postanowiła nieco ich uspokoić.

Póki co cały czas jestem. Zobaczymy, jak to się wszystko potoczy, ale mój wątek się cały czas rozwija. Powrócił Paweł Deląg na plan, tak więc będzie się dużo działo, bo jest Paweł Deląg, Sławek Uniatowski i moja postać Asi pomiędzy tymi dwoma mężczyznami. Także będzie ciekawie - powiedziała gwiazda w rozmowie z "Jastrząb Post". 

Aktorka przyznała, że na razie twórcy jej nie uśmiercili. Trudno jednak powiedzieć, co będzie dalej. O tym, co dokładnie się wydarzy, przekonamy się jesienią, gdy "M jak miłość" wróci na ekrany.

Zobacz także: Tomasz Kammel opublikował zdjęcie tęczy. Fan: "Kolejny wyleci z TVP"

Uwielbiasz oglądać polskie seriale? Jeśli tak to koniecznie weź udział w naszym QUIZIE, będzie to podróż do świata najlepszych polskich produkcji.

Rozwiąż quiz

Rozpoznasz polski serial po jednym kadrze? Tylko 1 na 10 osób zdobywa komplet punktów

Serial polski
Fotografia: East News/ Jacek Dominski

1. Główni bohaterowie tego serialu to Karol, Tadek, Alina i Danka. O jakiej produkcji mowa?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów