Barbara Kurdej-Szatan skomentowała plotki o drugiej ciąży!

Malwina Wasilewska 14.02.2020
Barbara Kurdej-Szatan
Fotografia: Tomasz Urbanek/East News

Wypowiedź gwiazdy nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Barbara Kurdej-Szatan Regularnie w mediach show-biznesowych pojawiają się plotki na temat drugiej ciąży Barbary Kurdej-Szatan. Aktorka do tej pory unikała tego tematu, ale w końcu postanowiła zabrać głos.

Barbara Kurdej-Szatan o drugiej ciąży

Barbara Kurdej-Szatan została ostatnio zapytana o drugą ciążę. Aktorka najwyraźniej miała już dosyć plotek i w końcu postanowiła na nie odpowiedzieć. W rozmowie z portalem Party.pl dała wyraźnie do zrozumienia, że nie spodziewa się dziecka i zaznaczyła, że jest już zmęczona tym tematem.

Proszę, dajcie mi spokój w temacie ciąży. Jak będę miała taką informację i będę chciała się nią podzielić, to się podzielę. Jakiś "Dobry Tydzień" wnioskuje tak po sukience, która była luźna… Zresztą, przecież co chwilę jestem w mediach w ciąży… - powiedziała.

Aktorka w innym wywiadzie wyznała, że od dłuższego czasu starają się z mężem o dziecko, ale na razie nie wszystko idzie zgodnie z planem. Twierdzi, że przyczyną tego problemu może być borelioza, z którą zmagała się w przeszłości.

Barbara ma jednak nadzieję, że w końcu spełni swoje marzenia o drugim dziecku:

Staramy się już od 1,5 roku co najmniej, ale nie wychodzi… Może ta moja borelioza źle na to wpływa? Trudno powiedzieć. Hania również marzy o rodzeństwie. Jak miała 6 lat, to miała taki rok, że praktycznie codziennie pytała, kiedy będzie miała brata albo siostrę. Ona jest bardzo opiekuńcza, empatyczna i czuła i uwielbia młodsze dzieci, bardzo ładnie się z nimi bawi. Ewidentnie chce rodzeństwa. I my też tego chcemy. Oboje wiemy, że to piękne i ważne mieć rodzeństwo i na pewno chcemy jej je dać… Mam nadzieję, że się uda - powiedziała w rozmowie z portalem "Baby by Ann".

Trzymamy kciuki za jej plany powiększenia rodziny!

Ile wiesz o serialu "M jak miłość"? Odpowiedz na kilka pytań i sprawdź swój wynik!

Rozwiąż quiz

Quiz dla prawdziwych fanów "M jak miłość"

1. W którym roku został wyemitowany pierwszy odcinek "M jak miłość"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów