Kurdej-Szatan po odejściu z TVP od razu dostała nową pracę!

Malwina Wasilewska 24.06.2019
Barbara Kurdej-Szatan
Fotografia: Instagram.com/kurdejszatan

Aktorka przyjęła nową propozycję pracy. Wystąpi u boku Macieja Dowbora i Maćka Rocka.

Ostatnio wiele mówiło się o tym, że Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę w kilku programach emitowanych w TVP. Okazuje się jednak, że szybko udało się jej znaleźć nową pracę. Jak podaje magazyn "Flesz", aktorka poprowadzi największą imprezę roku organizowaną przez telewizję Polsat.

Barbara Kurdej-Szatan poprowadzi imprezę muzyczną w Opolu

Barbara Kurdej-Szatan od razu po utracie pracy w TVP otrzymała nową propozycję pracy w Polsacie. Aktorka niebawem poza pracą na planie serialu "W rytmie serca" emitowanym w tej samej telewizji, będzie miała też okazję sprawdzić się w roli konferansjerki.

Z najnowszych informacji wynika, że gwiazda poprowadzi koncert „Przebojowe Opole. Jedziemy na wakacje” u boku Maćka Rocka i Macieja Dowbora.

Basia gra w naszym serialu „W rytmie serca” i świetnie sprawdza się w roli Marysi. A już 30 czerwca będzie naszą gwiazdą festiwalu w Opolu. Wspólnie z Maciejem Rockiem i Macieje Dowborem poprowadzi koncert „Przebojowe Opole. Jedziemy na wakacje” – czytamy w magazynie "Flesz".

Mówi się też, że być może Barbara wystąpi też w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami". Chcielibyście zobaczyć ją w tanecznym show?

Niektóre polskie gwiazdy regularnie zamieszczają w mediach społecznościowych zdjęcia. Niektóre w ten sposób zarabiają. Zobaczcie, które gwiazdy najlepiej!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów