Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie bez stanika. Fani oniemieli!

Zuzanna Morska 14.06.2019
Barbara Kurdej-Szatan
Fotografia: instagram.com/kurdejszatan

Jedno z ostatnich zdjęć Barbary Kurdej-Szatan wywołało w sieci niemałe zamieszanie. Zobaczcie, jak zareagowali na nie fani!

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd. Aktorka gra w serialach, ale możemy też oglądać ją na dużym ekranie. W dodatku chętnie udziela się w mediach społecznościowych.

Jedno z ostatnich zdjęć gwiazdy wzbudziło ogromne zainteresowanie. Wszystko przez jego charakter. Kurdej-Szatan rzadko dzieli się takimi migawkami, ale teraz zrobiła wyjątek i przy okazji furorę.

Barbara Kurdej Szatan bez makijażu i biustonosza

Najczęściej Barbarę Kurdej-Szatan możemy oglądać w pięknych kreacjach na oficjalnych imprezach związanych z promocją danego filmu czy serialu. Nie oznacza to jednak, że aktorka wstydzi się pokazywać w naturalnej odsłonie. Wręcz przeciwnie!

Świadczy o tym między innymi jej ostatnie zdjęcie. Gwiazda wrzuciła na Instagrama fotografię, na której pokazała się bez makijażu. Jednak uwagę fanów przyciągnęło coś innego.

Okazuje się, że Kurdej-Szatan pozuje na tym zdjęciu bez biustonosza. Fotkę podpisała: "Tak mnie złapał mąż".

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy fanów.

Ubierz biustonosz kobieto.

Ktoś tu zapomniał założyć stanik.

Pięknie.

Bluzeczka idealna na te upały!

A wam jak się podoba w takiej odsłonie?

Niektóre polskie gwiazdy regularnie zamieszczają w mediach społecznościowych zdjęcia. Niektóre w ten sposób zarabiają. Zobaczcie, które gwiazdy najlepiej!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów