Barack Obama rozwodzi się z żoną? Papiery rozwodowe są w obiegu!

Malwina Wasilewska 04.11.2019
Michelle i Barack Obama
Fotografia: Instagram.com/barackobama

Tego nikt się nie spodziewał. Informator twierdzi, że to pewne!

Michelle i Barack Obama przez lata byli wzorem do naśladowania dla milionów małżeństw. Jednak najnowsze wieści zza oceanu nie napawają optymizmem. Jak donosi amerykański magazyn "Globe", była para prezydencka podjęła decyzję o rozwodzie. Poznajcie szczegóły.

Barack i Michelle Obama rozwodzą się!

Są takie małżeństwa, które wydawałoby się, że przetrwają nawet największe kryzysy. Do niedawna mogliśmy zaliczyć do nich byłą parę prezydencką Stanów Zjednoczonych, Baracka i Michelle. Ale okazuje się, że nawet w przypadku takich związków nic nie jest pewne. Ostatnio tabloid "Globe" poinformował o rozwodzie Obamów.

Michelle przygotowała dokumenty rozwodowe sporządzone przez jej prawników, a Barack posunął się o krok dalej, podając Michelle własne papiery – mówi źródło.

Informator magazynu "Globe" zdradził, jaka była reakcja Michelle na wieść o decyzji Baracka:

Była zszokowana, jak można sobie to wyobrazić, ale teraz spiskuje ze swoimi prawnikami, aby wycisnąć z Baracka tyle pieniędzy, ile się da. (...) Odrzucił żądania Michelle dotyczące alimentów. Mówi się, że Barack uważa, że to niedorzeczne, ponieważ może się sama utrzymać. Michelle napisała nie tylko najlepiej sprzedającą się książkę, ale ma także wykształcenie prawnicze. W każdej chwili może wrócić do pracy! - czytamy.

Chcielibyśmy, żeby te plotki się nie potwierdziły...

Uwielbiasz oglądać programy rozrywkowe? A może chciałbyś wziąć udział w takim formacie? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią tak to koniecznie weź udział w naszym quizie. Odpowiedz na kilka prostych pytań i dowiedz się, w którym programie rozrywkowym powinieneś wystąpić.

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział
Rozwiąż quiz

W którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział? Sprawdź to!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział

1. Którą z tych stacji telewizyjnych lubisz oglądać najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów