Bal przebierańców w nowej reklamie Allegro. Ten film wzrusza do łez

Mateusz Patyk 22.03.2017
Allegro bal przebierańców
Fotografia: YouTube.com/Allegro

"To, czego szukasz, jest bardzo blisko..."

Wystarczyła zaledwie doba, aby najnowszy spot reklamowy Allegro stał się numerem jeden wśród najczęściej w tym czasie oglądanych polskich filmów na YouTube.com.

Jak podaje serwis WirtualneMedia.pl, wideo w reżyserii Rodrigo Garcii Saiza przygotowała agencja Bardzo. Tym razem zamiast starszego mężczyzny uczącego się obcego języka, widzowie poznają dziewczynkę przygotowującą się na szkolny bal przebierańców. Gdy okazuje się, że kupiony kostium jest już wybrany przez kogoś innego, jej matka postanawia wziąć sprawy w swoje ręce.

Dni mijają, jednak każda z propozycji kobiety spotyka się z dezaprobatą córki. Nie pomagają żadne inspiracje ani przymiarki. Gdy bal zbliżał się już wielkimi krokami, dziewczynka znalazła w internecie wymarzony dla siebie strój. Początkowo matka jest sceptyczna, ale gdy odprowadzając dziecko na imprezę zerknęła do szkolnej gablotki, wszystko się wyjaśniło.

Allegro bal przebierańców
Fotografia: YouTube.com/Allegro

Bohaterki nowego spotu Allegro.pl

Promocja co się zowie

Pod trwającym niecałe trzy minuty filmem w chwili powstawania tego artykułu pojawiło się grubo ponad pół tysiąca komentarzy, w zdecydowanej większości pozytywnych. Internauci nie mogą wyjść z podziwu na temat wzruszającego charakteru spotu oraz siły jego oddziaływania na emocje. "Świetna robota!", "dzięki za przepłukanie kanalików łzowych", "kandydat do Oscara", "genialne" to tylko kilka z wpisów pod reklamą.

Poprzedni spot zatytułowany "Czego szukasz w Święta?" zdobył uznanie zarówno w Polsce, jak i za granicą. Historia staruszka próbującego zgłębić język angielski po to, aby móc porozumieć się ze swoją mieszkającą w Wielkiej Brytanii wnuczką, stał się reklamowym hitem. Wiele domów mediowych stwierdziło, że była to jedna z najlepszych kampanii ubiegłego roku.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów