Charytatywny Bal Dziennikarzy kończy działalność po 20 latach. "To był cudowny czas"

Paulina Ermel 27.11.2019
Monika Olejnik na Balu Dziennikarzy
Fotografia: Eastnews

O zamknięciu fundacji poinformowała na Instagramie Katarzyna Kolenda-Zaleska.

Charytatywny Bal Dziennikarzy kończy działalność po 20 latach! Informację o zamknięciu fundacji i poruszające pożegnanie z inicjatywą zamieściła w sieci Katarzyna Kolenda-Zaleska.

Bal Dziennikarzy kończy działalność

Już od dawna w mediach pojawiały się informacje o tym, że Charytatywny Bal Dziennikarzy zakończy działalność. Z roku na roku pozyskiwanie sponsorów i funduszy było coraz trudniejsze. Nic dziwnego zatem, że w końcu stało się nieuniknione.

Smutną informację przekazała na Instagramie Katarzyna Kolenda-Zaleska. Dziennikarka ogłosiła zamknięcie Charytatywnego Balu Dziennikarzy, który od 20 lat zbierał pieniądze na szczytne cele.

Pożegnanie z Charytatywnym Balem Dziennikarzy. Zamknęliśmy fundację po ponad 20 latach. To był cudowny czas! I mam nadzieję, że wiele innych balów przed nami! Dziękujemy naszym prezesom i prezeskom! Środowisko dziennikarskie trzyma się mocno - napisała na instagramowym profilu.

Dziennikarka zamieściła też zdjęcie, na którym widać członków fundacji. W ciągu całej swojej działalności marka zebrała ponad 3 mln zł na działalność charytatywną.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                            

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów