Backstreet Boys wystąpili w Warszawie! Jak się zmienili?

Julita Buczek 25.06.2019
Backstreet Boys w Polsce, jak się zmienili
Fotografia: EVERETT COLLECTION/EAST NEWS

Znany zespół zawitał do Polski! Jak zmienili się muzycy od początku kariery?

Backstreet Boys jest amerykańskim zespołem założonym 20 kwietnia 1993 roku. W 1995 roku ukazał się pierwszy singiel popularnej grupy „We've Got It Goin' On”, a następnie „I'll Never Break Your Heart”. W 1996 roku zespół wydał debiutancki album z singlami „Get Down (You're the One for Me)” i „Quit Playing Games (With My Heart)”. Ich album zyskał status złota oraz platyny aż w 38 krajach (sprzedał się w ponad 10 mln egzemplarzy). Panowie koncertowali na całym świecie, niedawno zespół powrócił do Warszawy.

Jak zmienili się członkowie zespołu Backstreet Boys?

Popularna grupa koncertuje obecnie w ramach DNA World Tour. W trakcie trasy zespół odwiedzi Europę oraz Amerykę Północną. Do Polski panowie przyjechali 24 czerwca. W hotelu zatrzymali się AJ McLean, Kevin Richardson, Nick Carter, Brian Littrell i Howie Dorough. Pod ich miejscem zamieszkania na muzyków czekało bardzo dużo fanów, którzy robili zdjęcia i prosili artystów o autografy. Od początku ich kariery minęło 30 lat. Sprawdźcie, jak się zmienili przez ten czas.

EN_00170506_0261
Fotografia: EVERETT COLLECTION/EAST NEWS

Bardzo się zmienili?

Zobacz także: Lara Gessler o dzieciństwie jak z bajki. "Żyliśmy jak polscy Carringtonowie"

Gwiazdy uwielbiają media społecznościowe. I nawet na nich zarabiają. Zobaczcie, które gwiazdy zarabiają na Instagramie najwięcej!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów