Baby shower księżnej Meghan kosztowało tysiące! Są zdjęcia z nowojorskiej imprezy!

Paulina Ermel 21.02.2019
Księżna Meghan
Fotografia: Eastnews

Przyszła mama wyprawiła prawdziwie królewską imprezę w Nowym Jorku. Wiemy, ile kosztowało baby shower księżnej Meghan i kto pojawił się na przyjęciu!

Odkąd książę Harry i księżna Meghan ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka, wśród fanów rodziny królewskiej zawrzało. Spekulacji nie brakuje, ale wciąż nie wiadomo, kiedy dziecko przyjdzie na świat i jakiej będzie płci.

Wiadomo natomiast, że przyszła mama promienieje w ciąży, a jej ciążowy brzuszek jest już pokaźnych rozmiarów. Nie przeszkodziło to jednak księżnej Meghan w udaniu się do Nowego Jorku na bajkowe baby shower!

Baby shower księżnej Meghan

Księżna Meghan wyprawiła baby shower w Nowym Jorku. Choć nie wiadomo, jak rzeczywiście przyjęcie wyglądało od środka, fotoreporterom udało się uchwycić zdjęcia z przygotowań do imprezy. Wiemy też, kto się na niej pojawił!

Baby shower Meghan odbyło się na początku tego tygodnia. Na imprezie pojawiły się najbliższe jej osoby. Wśród gości nie mogło zabraknąć pięknej Amal Clooney czy Sereny Wiliams, która podobno miała ogromny udział w przygotowaniu przedsięwzięcia!

EN_01363312_0137
Fotografia: Eastnews
EN_01363312_3675
Fotografia: Eastnews

To właśnie Serena jest jedną z najbliższych przyjaciółek Meghan i to ona zasponsorowała część imprezy, której koszt wyniósł... 200 tysięcy dolarów! Jak podaje portal Onet, to właśnie tenisistka zarezerwowała nocleg w luksusowym hotelu na Manhattanie, który uchodzi za jeden z najdroższych w USA! Jedna noc kosztuje tutaj nawet 75 tys. dol.

Fotoreporterzy czekali cierpliwie pod hotelem, aby uchwycić jak najwięcej szczegółów dotyczących przygotowań imprezy. Udało im się uchwycić duże samochody transportowe, które przywiozły m.in. ogromne bukiety kwiatów i inne ozdoby.

EN_01363124_2684
Fotografia: Eastnews
EN_01363124_1861
Fotografia: Eastnews

Warto dodać, że sam przylot Meghan z Wielkiej Brytanii do Stanów Zjednoczonych mógł kosztował nawet 100 tys. dolarów. Myślicie, że to również opłaciły jej przyjaciółki? Jedno jest pewne - impreza musiała być prawdziwie bajkowa!

Książę Harry wziął ślub z Meghan Markle w maju zeszłego roku. Pamiętacie jeszcze, jak wyglądała uroczystość? Mamy dla was małą przypominajkę!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów