Kate na BAFTA 2019 oddała hołd Dianie! Piękny gest księżnej

Księżna Kate w białej sukni na czerwonym dywanie podczas BAFTA 2019
Fotografia: SplashNews.com/East News

Księżna Kate na BAFTA 2019 przyćmiła wszystkich! Jej stylizacja była wyjątkowa, przede wszystkim ze względu na to, że oddała hołd księżnej Dianie.

Księżna Kate podczas rozdania nagród BAFTA 2019 wyglądała przepięknie. Wielu twierdzi nawet, że przyćmiła inne gwiazdy, które również wystąpiły w niezwykłych kreacjach. Księżna Kate na gali w Royal Albert Hall pojawiła się z księciem Williamem. Oboje prezentowali się doskonale. Kate postawiła na swój ulubiony dom mody. Założyła długą, białą suknię od Alexandra McQueena. Naszą uwagę najbardziej przykuły jednak dodatki, które wybrała. Okazuje się, że są one wyjątkowe.

Zobacz także: BAFTA 2019 przyznane. Sprawdź, kto zgarnął statuetkę! 

Księżna Kate oddała hołd Dianie

Para książęca zawsze ma pełne ręce roboty. Tak też było tym razem. Kate i William podczas BAFTA nie tylko podziwiali galę, ale również rozmawiali z aktorami i gratulowali laureatom. Oczy wszystkich były zwrócone oczywiście na księżną, która tego wieczoru wyglądała przepięknie. Tym razem zdecydowała się na przełamanie klasyki, której była wierna od dłuższego czasu.

Biała suknia Kate była nałożona na jedno ramię, a na ramiączku widniały kwiaty. Księżna prezentowała się zjawiskowo, zwłaszcza w delikatnym makijażu i koku. Do tego dobrała subtelną biżuterię w formie pierścionka zaręczynowego oraz kolczyków. Właśnie te drugie zwróciły naszą największą uwagę.

Okazuje się, że diamentowe, wiszące kolczyki, zakończone perłą, które Kate miała tego wieczoru na sobie, dawniej należały do księżnej Diany. Tym samym żona Williama oddała hołd Lady Di. To nie pierwszy raz, gdy Kate inspiruje się stylizacjami Diany. Nam jednak to nie przeszkadza, bo uwielbiamy obie księżne i ich styl.

Co ciekawe, Kate miała na sobie również srebrną bransoletkę. Ta natomiast pochodzi z kolekcji królowej Elżbiety. Wszystko to wpłynęło na niesamowity wizerunek księżnej. Sami oceńcie!

Zobacz także: Znamy sekret gładkiej skóry księżnej Kate! Wiemy, co stosuje na zmarszczki

Księżna Kate zachwyca swoimi stylizacjami. Jednak jedną kreacją zachwyciła nas szczególnie! Zobaczcie, o którą seksowną stylizację nam chodzi!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów