„Azja Express". Nie zobaczymy już Agnieszki Woźniak-Starak. Kto poprowadzi program?

Adrianna Kubiak 16.07.2019
Agnieszka Woźniak-Starak
Fotografia: Instagram/@aga_wozniak_starak

Kto zostanie gospodarzem nowej edycji programu „Azja Express”? Znane są już pewne szczegóły.

Już jesienią kolejny raz zobaczymy na antenie TVN-u program „Azja Express”. Ku zdziwieniu fanów prowadzącą nie będzie Agnieszka Woźniak-Starak. Kto zajmie jej miejsce?

Zobacz także: Internauta zarzuca Gessler retusz zdjęć. Gwiazda stanowczo odpowiada

Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się z prowadzenia programu

„Azja Express” to produkcja, którą widzowie polubili od pierwszego odcinka. Do tej pory gospodarzem programu była Agnieszka Woźniak-Starak. W tym sezonie spodziewać możemy się zmian, gdyż dziennikarka zrezygnowała z prowadzenia programu. 

Nowa prowadząca „Azja Express”

Po tym, jak Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się z prowadzenia programu, fani zaczęli zastanawiać się, kto obejmie miejsce dziennikarki. Do tej pory w roli gospodarza produkcja widziała rzekomo Małgorzatę Rozenek-Majdan. Gwiazda nie potwierdziła jednak plotek. Obecnie portal Plejada.pl spekuluje, że w roli prowadzącej program „Azja Express” zobaczymy Darię Ładochę.

Ta informacja wydaje się być bardzo prawdopodobna. Daria jakiś czas temu brała udział w jednej z edycji programu „Agent”, zatem dalekie podróże nie są jej straszne.

Zobacz także: Monika Mrozowska pokazała się w bikini. "Ciało bogini"!

Czy Daria faktycznie obejmie funkcję gospodarza programu? Zostaje tylko czekać na oficjalne potwierdzenie informacji przez gwiazdę.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów