Avril Lavigne wraca z nową płytą i mówi, dlaczego opuściła scenę. Była ciężko chora!

Julita Buczek 27.09.2018
avril lavigne ciężko chora
Fotografia: MARK RALSTON/AFP/East News

Avril Lavigne była ciężko chora. Dopiero teraz wyjawiła na co!

Avril Lavigne przerwała nagle swoją karierę, nie występowała przez pięć lat, dopiero teraz wróciła na scenę. Niedawno wyjawiła, dlaczego przestała koncertować.

Choroba Avril Lavigne

Piosenkarka przez 5 lat zmagała się z poważną chorobą, jaką jest borelioza. Lekarze bardzo długo nie mogli ustalić przyczyny złego samopoczucia młodej artystki. Podejrzewali depresję albo zespół chronicznego zmęczenia. To właśnie dlatego nie mogli dobrać odpowiednich leków, które pomogłyby postawić ją na nogi. Choroba postępowała w bardzo szybkim tempie, a dziewczyna czuła się coraz gorzej! W końcu udało się zdiagnozować boreliozę.

Pewnej nocy myślałam, że umrę i zaakceptowałam to. Moja mama położyła się ze mną w łóżku i mnie przytuliła. Czułam, że tonę. Pod nosem modliłam się "Boże, pomóż mi utrzymać głowę nad wodą" - powiedziała w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów.

Nowa płyta piosenkarki

Avril wydała ostatnio nową płytę, na której znajdziemy singiel "Head Above Water", powstał on po traumatycznych zmaganiach z chorobą, jakie przeszła wokalistka w ciągu ostatnich kilku lat.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Pamiętasz jeszcze te gadżety? Sprawdź swoją wiedzę na temat kultowych dodatków z lat 90.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów