Netflix usunął film o Avicim. DJ przewidział swoją śmierć

Anna Respondek 25.04.2018
Avicii
Fotografia: EAST NEWS

Fani zwrócili uwagę na dziwne zdarzenie na Netflixie. Z platformy zniknął film, w którym Avicii mówił o swojej śmierci. 

W piątek 20 kwietnia cały świat obiegła smutna wiadomość. W wieku zaledwie 28 lat w niewyjaśnionych okolicznościach zmarł znany DJ Avicii. Choć od jego śmierci minęło już kilka dni, wciąż nie ustalono przyczyny zgonu. 

Zobacz także: Madonna przegrała proces sądowy o swoje pamiątki. Wśród nich znalazł się list od Tupaca

Fani muzyka i platformy Netflix zwrócili jednak uwagę na dziwną rzecz. Okazało się, że film o życiu Toma Berglinga zniknął nagle z Netflixa, choć swoją premierę miał w październiku 2017 roku. To właśnie dzięki temu dokumentowi cały świat dowiedział się o problemach, z jakimi borykał się Avicii. 

Z filmu, który przedstawia 4 lata z życia muzyka, możemy dowiedzieć się, jak wyglądało jego życie prywatne i dowiedzieć się, dlaczego w marcu 2016 roku DJ ogłosił zakończenie kariery. Tom cierpiał na zespół lęku uogólnionego i musiał walczyć z atakami paniki, do których dochodziło przed jego koncertami. Z dokumentu wynika, że jego decyzja zdecydowanie nie spodobała się managementowi

Gdy zdecydowałem się przestać występować, oczekiwałem całkiem innej reakcji. Liczyłem na wsparcie. Byłem otwarty wobec ludzi, z którymi pracowałem i wszyscy wiedzieli o moich problemach. Wiedzieli, że próbowałem występować, mimo napadów lękowych. Nie sądziłem, że wiedząc, jak bardzo źle się czuję, nadal będą wywierali na mnie presję, bym występował. Powiedziałem im, że muszę przestać. Że jeśli tego nie zrobię, w końcu umrę. Powtarzałem im to wiele razy - mówił Avicii.  

W oficjalnym oświadczeniu o śmierci muzyka, nie podano przyczyny zgonu. Od 2016 roku DJ nie występował publicznie i skupiał się głównie na pracy w studiu. Zagraniczne media podają, że Tom od jakiegoś czasu borykał się z problemami z trzustką, które mogły być spowodowane nadmiernym spożywaniem alkoholu. 

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska padła ofiarą nadużyć? Mocny komentarz aktorki

Autor: Majka Skowron

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów