Autorka "Zmierzchu" wybrała wymarzoną obsadę do ekranizacji swojej książki. A w niej... Joanna Krupa!

Paulina Ermel 04.12.2018
Kadr z filmu "Zmierzch"
Fotografia: face to face/Reporter

Od premiery ekranizacji pierwszej części serii "Zmierzch" minęło już 10 lat! Dzisiaj doskonale znamy aktorów, którzy w niej zagrali. Okazuje się jednak, że autorka książki miała inną wymarzoną obsadę.

Przystojny Edward Cullen, piękna Bella Swan - pamiętacie jeszcze Roberta Pattinsona i Kristen Stewart w tych kultowych rolach? Od premiery "Zmierzchu" minęło już 10 lat! Dziś trudno nam wyobrazić sobie kogoś innego, odgrywającego role Belli i Edwarda. Ale okazuje się, że obsada filmu mogła być całkiem inna - wszystko dlatego, że autorka powieści, na podstawie której powstał, wybrała swoją wymarzoną ekipę.

Kto mógłby zagrać w "Zmierzchu"

Stephanie Meyer, która stworzyła dla swoich fanów, świat pełen wampirów i wilkołaków wymarzyła sobie własną obsadę "Zmierzchu". I znacząco różni się ona od tej, którą mogliśmy oglądać na ekranie. Przede wszystkim w główne role mieli wcielić się Henry Cavill (Edward) i Emily Browning (Bella). Aktor nie mógł zagrać nastoletniego wampira, ponieważ widać było, że jest on dużo starszy od swojej postaci. To nie koniec niespodzianek.

W roli głównego konkurenta Edwarda Meyer widziała aktora i muzyka rockowego Stevena Straita. Trzeba przyznać, że fizycznie jest on całkiem podobny, do Taylora Lautnera, który ostatecznie wcielił się w rolę wilkołaka Jacoba.

Doktora Carlisle'a - przyszywanego ojca Edwarda - zagrał Peter Facinelli. Jednak autorka powieści widziała w tej roli Charliego Hunnama. Niestety aktor ze względu na inne zobowiązania nie mógł wcielić się w postać wampira-lekarza. I teraz najważniejsze - w roli seksownej siostry Edwarda, Rosalie, Stephenie Meyer obsadziłaby... Joannę Krupę!

Bardziej podoba wam się ostateczny wybór obsady czy ten, który zaproponowała Meyer?

EN_00965125_2708
Fotografia: Eastnews
EN_00980373_0014
Fotografia: Eastnews
EN_00965125_1324
Fotografia: Eastnews

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Na Netflixie znajdziecie mnóstwo ciekawych filmów. W tym filmów romantycznych. Te 11 pozycji znajdziecie na Netflixie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów