Australijka twierdzi, że ma najdłuższe nogi na świecie. Mają długość aż 130 cm

Mateusz Patyk 01.02.2017
Caroline Arthur
Fotografia: YouTube.com/BarctoftTV

Proporcjonalnie długość jej nóg stanowi 69 procent wzrostu kobiety.

Jeżeli tylko dojdzie do oficjalnego pomiaru długości nóg Caroline Arthur, może się okazać, że ze swoim wynikiem nie ma sobie równych. Wszystko zależy bowiem od sposobu, w jaki eksperci będą oceniać dokładną wartość liczoną w centymetrach.

Według kandydatki do przejęcia rekordu jej nogi są najdłuższe w Australii i wszystko wskazuje na to, że również w Stanach Zjednoczonych. Na razie jednak tytuł w Księdze Rekordów Guinnessa należy do Rosjanki, Swietłany Pankratowej, która chwali się nogami dłuższymi o zaledwie... 1,8 centymetra.

Mieszkającą w Melbourne eks modelką zachwycił się brytyjski portal DailyMail.co.uk. Według gazety 39-latka uważa, że jest tylko krok od zdobycia wpisu w Księdze Rekordów Guinnessa. Wszystko przez jej bardzo nietypową sylwetkę. Jest wysoką osobą - od stóp do głów mierzy 188 centymetrów. Ale to rozmiary jej nóg sprawiają, że trudno nie obejrzeć się za nią na ulicy.

Przeważnie to sprawia mi radość. Jedynie moi znajomi muszą być gotowi na to, że podczas wspólnego wyjścia ludzie będą się na mnie gapić, szczególnie gdy jestem w szpilkach - twierdzi Caroline na łamach DailyMail.co.uk.

Jak wyznaje na filmie, jednym z największych problemów z jakimi musi się mierzyć na co dzień, jest dobór ubrań. Nie ma bowiem zbyt wielu krojów, które pasowałyby do jej nietypowej sylwetki. Nie przejmuje się jednak wadami z posiadania bardzo długich nóg i mimo zdarzających się od czasu do czasu obraźliwych komentarzy, jest zadowolona ze swojej figury.

Caroline Arthur
Fotografia: YouTube.com/BarctoftTV

Dumna matka i modelka

Tak charakterystyczną budowę ciała Caroline z łatwością mogła wykorzystać w modelingu. Pracę na wybiegu zaczęła już w wieku 15 lat. To dało jej pewność siebie i pozwoliło uwierzyć, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Wydawać by się mogło, że takie nogi staną się przepustką do wielkiej kariery, jednak szybko okazało się, że z powodu wzrostu odrzucano ją na większości castingach do pokazów i reklam. Dochodziły do niej nawet głosy, że "jest zbyt duża jak na australijskie standardy".

Caroline Arthur jest matką dwójki dzieci, 13-letniego Coopera i 15-letniej Zoe. Syn dorównał już wzrostowi matki pretendującej do miana długonogiej rekordzistki, córka natomiast jest określana w rodzinie jako "karzeł", bo wynosząca "jedynie" 175 centymetrów wysokość nie zrobi w tym gronie żadnego wrażenia. Nie wiadomo natomiast, skąd tendencja do takich wymiarów u byłej modelki, ponieważ jej matka ma tylko... 157 centymetrów wzrostu.

Caroline Arthur
Fotografia: YouTube.com/BarctoftTV

Mama Caroline jest niższa o ponad 30 centymetrów

Caroline Arthur
Fotografia: YouTube.com/BarctoftTV

Nogi australijki są długie na 130 centymetrów

Caroline Arthur
Fotografia: YouTube.com/BarctoftTV

Caroline Arthur z córką Zoe

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów