Fanki komplementują figurę Szelągowskiej miesiąc po porodzie: Jaka szczuplutka. Zaskakująca odpowiedź

Katarzyna Leszczyńska 19.02.2018
Dorota Szelągowska
Fotografia: Facebook/Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska w styczniu urodziła córkę Wandę. Marika, asystentka dekoratorki, opublikowała jej zdjęcie po ciąży. Fani są zachwyceni jej figurą.

Dorota Szelągowska miesiąc temu została mamą i urodziła córkę Wandę. Dekoratorka rzadko chwali się swoim życiem prywatnym na portalach społecznościowych. Długo musieliśmy czekać na oficjalne oświadczenie o ciąży gwiazdy TVN. Od czasu porodu rzadko publikuje swoje zdjęcia. Ostatnio zrobiła to za nią jej asystentka, która pokazała, jak obecnie wygląda Dorota Szelągowska.

Zobacz także: Katarzyna Grochola została babcią. W jednej rzeczy Dorocie Szelągowskiej przy dziecku nie pomoże. "Boję się"

Marika to asystentka Doroty Szelągowskiej znana widzom przede wszystkim z programu „Domowe rewolucje”. Obie panie współpracują ze sobą na ekranie, ale również prywatnie są sobie bardzo bliskie, o czym świadczą częste wspólne zdjęcia na Instagramie i podpis pod nimi Szelągowskiej: „Najlepsza asystentka ever”. Teraz Marika opublikowała aktualne zdjęcie Szelągowskiej.

Dorota Szelągowska miesiąc po ciąży
Fotografia: Instagram/marikaolimpia

Fani zachwyceni figurą Szelągowskiej po ciąży

Trzeba przyznać, że patrząc na zdjęcie Szelągowskiej opublikowane przez Marikę, trudno uwierzyć, że dekoratorka zaledwie miesiąc temu urodziła dziecko. Na ten szczegół zwrócili uwagę również internauci, którzy zachwycają się figurą gwiazdy po ciąży. Jedna z fanek skomentowała zdjęcie Szelągowskiej na profilu jej asystentki.

Jaka szczuplutka – napisała.

Ten komentarz nie uszedł uwadze Doroty Szelągowskiej. Gwiazda wykazała się ogromną skromnością i postanowiła odpisać miłej fance.

Dobry kadr. Jeszcze tylko 15 kg i będzie ok – odpowiedziała Szelągowska.

Naszym zdaniem to nie tylko kwestia dobrego kadru. A wy jak sądzicie?

Zobacz także: O partnerze Szelągowskiej wiemy niewiele. Teraz dekoratorka uchyla rąbka tajemnicy i zdradza sekret udanej relacji

Dorota Szelągowska z asystentką
Fotografia: Instagram/Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska z asystentką
Fotografia: Instagram/Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska z asystentką
Fotografia: Facebook/Dorota Szelągowska
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów