Asystentka Meghan Markle zrezygnowała z pracy! Miała dosyć zachowania księżnej?

Meghan Markle
Fotografia: Instagram.com/MeghanMarkle

O co poszło?

Wydaje się, że praca na stanowisku asystenta członków brytyjskiej rodziny królewskiej to prawdziwy zaszczyt. Okazuje się jednak, że rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Ostatnio w mediach zrobiło się głośno na temat asystentki Meghan, która niespodziewanie zrezygnowała z pracy. Skąd ta zaskakująca decyzja?

Dlaczego asystentka Meghan Markle zrezygnowała z pracy?

Melissa była personalną asystentką Meghan Markle. To właśnie ona była dla niej największym wsparciem w chwilach, kiedy księżna Sussex wchodziła do rodziny królewskiej. Starała się spełniać każdej jej życzenie i była do jej dyspozycji 24 godziny na dobę.

Zobacz także: Znamy największy kompleks księżnej Meghan! Opowiedziała o nim w wywiadzie

Teraz wszyscy zastanawiają się, dlaczego Melissa zwolniła się z pracy. Mimo że oficjalnie nie podano powodu jej decyzji, zagraniczne media podejrzewają, że kobieta miała już serdecznie dosyć humorów Meghan. Jak twierdzi królewski biograf, Robert Jobson, księżna Sussex jest bardzo rozpieszczona.
Jobson dodał też, że książę Harry wprowadzał jeszcze bardziej nerwową atmosferę. Szczególnie dało się to odczuć w czasie ślubu książęcej pary:

Przygotowania Meghan do ślubu były tak bardzo stresujące, że Harry stał się nadąsany i porywczy w stosunku do pracowników - wyznał biograf.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Księżna Meghan doczekała się swojej figury woskowej. Jak wygląda? Jest bardzo podobna do pierwowzoru!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów