Ashton Kutcher zdradził, jak zaczął się jego związek z Kunis. Dla niektórych zabrzmi znajomo

Emilia Klima 23.06.2017
Ashton Kutcher, Mila Kunis
Fotografia: East News

W historii miłości Ashtona Kutchera i Mili Kunis, wiele z nas może odnaleźć punkty wspólne ze swoimi ;-).

Mila Kunis i Ashton Kutcher poznali się na planie kultowego serialu "Różowe lata 70.", kiedy byli nastolatkami. Po zakończeniu produkcji nie mieli kontaktu przez lata. Aż do roku 2012, kiedy wpadli na siebie na imprezie. O początkach znajomości aktor opowiedział w czwartek w programie "The Howard Stern Show". Kutcher bez ogródek wyznał, że na początku ich znajomość miała charakter czysto seksualny. Co ciekawe, oboje w tym czasie pracowali na planie filmów opowiadających historię takich właśnie "luźnych" związków. Kunis zagrała u boku Justina Timberlake'a w "To tylko seks", Kutcher był gwiazdą filmu "Sex Story". 

To było zabawne, bo właściwie przenieśliśmy ten scenariusz na prawdziwe życie. Ja nie byłem gotowy na związek, ona też nie chciała zobowiązań, mieliśmy taki układ i w tamtym czasie nam to odpowiadało - zwierzył się.

Mila Kunis, Ashton Kutcher
Fotografia: East News

Pierwsze spotkanie

Kutcher zdradził też szczegóły pierwszego spotkania, od którego zaczął się "układ" i umawianie się na seks. Zaczęło się do wspomnianej imprezy.

Paliłem wtedy papierosy, a Mila właśnie rzuciła. Poprosiła mnie, żebym jej wdmuchiwał dym ze swojego papierosa w jej usta. Robiłem to cały wieczór, a potem, cóż, zaczęliśmy się zbliżać do siebie coraz bardziej - wyznał.

Reszta to historia: Mila i Ashton zaręczyli się dwa lata później (w 2014 roku), a w 2015 wzięli ślub. Mają dwójkę dzieci, córkę Wyatt Isabel oraz syna, dla którego wybrali imię Dimitri. 

Ashton Kutcher i Mila Kunis z córką
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów