Ashton Kutcher ma sposób na udany związek. Jaki? Jedyny słuszny ;-)

Redakcja 10.05.2017
Ashton Kutcher i Mila Kunis
Fotografia: East News

Aktor nie kłóci się z żoną, ponieważ przestrzega jednej zasady. 

Ashton Kutcher w programie "The Ellen Show" zdradził, dlaczego jego żona ma zawsze rację i jak narodził się pomysł, aby nadać dziecku imię Dimitri. 

Aktor Ashton Kutcher był gościem w programie Ellen DeGeneres. Opowiedział w nim między innymi o swoim związku z aktorką Milą Kunis, z którą związany jest od 2012 roku. Gwiazdorska para doczekała się już dwójki dzieci - córki Wyatt Isabelle i syna Dimitri'ego.

Gdy aktorzy ogłosili, jakie imię będzie nosić ich jedyny syn, cały świat zachodził w głowę, skąd ten pomysł. Milczenie na ten temat przerwał Ashton Kutcher, który w show Ellen DeGeneres wyjawił całą prawdę. 

Jechaliśmy na randkę, kiedy Mila powiedziała nagle: "Myślę, że Donald Trump zostanie prezydentem i uważam, że nasze dziecko powinno nazywać się Dimitri". Odpowiedziałem jej: "Donald Trump nie zostanie prezydentem!". Zapomniałem o tym imieniu, bo zacząłem myśleć o Trumpie. Myślałem: dlaczego uważasz, że Trump wygra? Mówię ci, przewidziała to. To nie był żart - powiedział Ashton Kutcher w programie "The Ellen Show". 

Mila Kunis, Ashton Kutcher i ich córka
Fotografia: East News

Mila Kunis, Ashton Kutcher i ich córka 

"Ma zawsze rację"

Przy okazji aktor zdradził sposób na udane małżeństwo, który pozwala uniknąć przynajmniej niektórych nieporozumień. Wystarczy zawsze zgadzać się z partnerem. Tak jak Kutcher, który niemal zawsze przyznaje żonie rację. Robi to, bo ma dowód na to, że Mila Kunis wie co mówi.

Tak było w przypadku ostatnich wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Dwa tygodnie po wspomnianej rozmowie w samochodzie, aktor miał już pewność, że powinien posłuchać żony i zgodził się, że Dimitri to odpowiednie imię dla ich syna. 

To imię siedziało w mojej głowie. Wróciłem do domu i powiedziałem: "Uważam, że Dimitri to imię naszego dziecka". A ona na to: "Wiem, prawda?". A później Trump został prezydentem. Mila ma zawsze rację! Jest moją żoną, więc tak po prostu jest  - dodał aktor w rozmowie z Ellen DeGeneres. 

Jak widać, aktor zdążył już przyzwyczaić się, że żona ma zawsze rację. Wszystko co mówi Mila Kunis, traktuje niemal jak świętość. Cóż, mąż ideał ;-) 

Ashton Kutcher i Mila Kunis poznali się pod koniec lat 90. Spotkali się na planie serialu komediowego "Różowe lata 70.", który opowiadał o grupie nastolatków żyjących w Point Place. Po zakończeniu serialu ich drogi rozeszły się. Pierwsze informacje o romansie gwiazdorskiej pary pojawiły się w kwietniu 2012 roku. Kilka miesięcy później paparazzi przyłapali ich namiętnie całujących się i nikt już nie miał wątpliwości, że tę parę łączy gorące uczucie. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów