Ashton Kutcher i Mila Kunis opowiedzieli, jak usypiają dziecko. Fani oburzeni: Czy w ogóle powinniście być rodzicami?

Anna Respondek 28.02.2018
Mila Kunis i Ashton Kutcher
Fotografia: EAST NEWS

Takiej reakcji aktorzy się nie spodziewali. Czy to aż tak złe rozwiązanie? 

Mila Kunis i Ashton Kutcher są rodzicami 3-letniej Wayatt i rocznego Dimitra. Para strzeże swojej prywatności i rzadko opowiada o dzieciach. Niechętnie także pokazuje zdjęcia swoich pociech. 

Zobacz także: Ojciec znalazł sposób, jak karmić dziecko mlekiem. Jego wideo to prawdziwy hit

Gwiazdy inaczej jednak podchodzą do samego rodzicielstwa i dzielenia się z fanami swoimi przeżyciami związanymi z tym tematem. Ostatnio Ashton Kutcher pojawił się w programie "Armchair Expert with Dax Shepard". Tam przyznał, że największym problemem młodych rodziców są nieprzespane noce. Ujawnił także, jak on i Mila Kunis radzą sobie z tym tematem. Przyznał, że korzystają z innowacyjnego łóżeczka Snoo Smart Sleeper, które pomaga im uspokoić dziecko. 

Dla dziecka numer dwa mamy Snoo. To łóżeczko, które samo kołysze. Im dziecko głośniej płacze, tym szybciej jest kołysane i tym szybciej zasypia. To naprawdę niesamowite - wyznał.

Kutcher przyznał, że dzięki temu wynalazkowi ich syn przesypia bez problemu sześć godzin i praktycznie nie płacze. Jak jeszcze działa urządzenie? Jeśli dziecko nie uspokaja się po minucie, łóżeczko przestaje działać i włącza się alarm, który ma powiadomić rodziców o tym, że należy zobaczyć, co dzieje się z niemowlakiem. 

Ashton Kutcher i Mila Kunis skrytykowani przez fanów

Wyznanie Kutchera nie spodobało się jednak fanom pary. Internauci zarzucili im lenistwo i wysługiwanie się urządzeniem. Stwierdzili również, że nic nie zastąpi dotyku rodzica. 

Jeśli jesteś tak leniwy, że sam nie możesz uspokoić swojego dziecka, to może nie powinniście mieć dzieci?

Ok, to może działać, póki dziecko jest mała. A co potem? Zgadnij? I tak będziesz musiał nauczyć się, jak je uspokoić - krytykowali.

Znalazły się również głosy poparcia. Inni rodzice prosili o to, aby nie oceniać i zapewniali, że Snoo nie służy do zastąpienia rodzica, ma mu jedynie pomóc.

Niektórzy pewnie nie mają pojęcia, jak to jest mieć dziecko, które non stop płacze. Pójście na 10 minut do łazienki to błogosławieństwo. Nie oceniajcie - pisali. 

Myślicie, że takie łóżeczko to dobry pomysł? 

Zobacz także: To nagranie zbulwersowało internautów. Dziecko krzyczało przez 8 godzin lotu

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów