Ashton Kutcher i Demi Moore rozwiedli się w atmosferze skandalu. Ostatnio znów widziano ich razem. Media zdradzają szczegóły

Katarzyna Leszczyńska 27.10.2017
Ashton Kutcher i Demi Moore
Fotografia: EAST NEWS

Jak ułożyły się ich relacje?

Ashton Kutcher od dłuższego czasu jest w szczęśliwym związku z Milą Kunis. Para wspólnie wychowuje dwójkę dzieci: Wyatt i Dimitra. Znani są z tego, że z fanami dzielą się rodzinnymi chwilami. Ostatnio głośno było o tym, że zdecydowali się nie dawać prezentów świątecznych swoim dzieciom. W związku z sielanką małżeńską Kunis i Kutchera, mało kto pamięta, że jeszcze kilka lat temu aktor był w związku z Demi Moore.

Małżeństwo wzięło rozwód cztery lata temu. Ich rozstaniu towarzyszyło wiele sensacji. Były nawet głosy jakoby Kutcher miał wiele razy zdradzać Demi. 16 lat starsza aktorka, znana m.in. z występu w filmie „Uwierz w Ducha”, bardzo przeżyła rozpad ich związku. W 2011 roku tłumaczyła przyczyny ich rozstania.

Z ciężkim sercem postanowiłam zakończyć moje 6-letnie małżeństwo z Ashtonem. Dla mnie, jako kobiety, matki i żony, pewne wartości są święte. I właśnie w tym duchu postanowiłam, że pójdę dalej swoją drogą – mówiła wówczas.

Ich relacje później nie układały się dobrze. Ostatnio jednak byli widziani razem na jednym z przyjęć. Okazało się, że było to wesele ich wspólnego znajomego, które odbyło się w Brazylii. Zagraniczne media donoszą, że uroczystość każde z nich opuściło w odstępie kilku minut. Nie ma żadnych podstaw do tego, żeby sądzić, że byli tam razem. Wszyscy zastanawiają się jednak, jak upłynęło ich spotkanie, ponieważ relacje łączące oboje jak do tej pory nie były pozytywne.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów