Ashton Kutcher będzie zeznawał ws. "Hollywoodzkiego Rozpruwacza"? Zamordował jego dziewczynę

Ashton Kutcher w brązowej czapce na trybunach podczas meczu
Fotografia: IMP FEATURES/East News

18 lat temu seryjny morderca zabił Ashley Ellerin. Teraz zostały postawione mu zarzuty i odbędzie się proces. Prawdopodobnym świadkiem jest Ashton Kutcher. Co aktor ma z tym wspólnego?

Ashton Kutcher w 2001 roku spotykał się z Ashley Ellerin. Kiedy 21 stycznia 2001 roku wieczorem podjechał pod jej dom, nie spodziewał się, że nigdy już jej nie zobaczy. Stał pod drzwiami kilka minut, jednak nikt nie otwierał, mimo umówionego spotkania. Okazuje się, że jego ukochana została brutalnie zamordowana. Sprawca został jednak pojmany wiele lat później, przy okazji zupełnie innej zbrodni. Prasa szybko okrzyknęła go "Hollywoodzkim Rozpruwaczem". 

Zobacz także: Ashton Kutcher zdradził, jak zaczął się jego związek z Kunis

Ashton Kutcher będzie zeznawał ws. "Hollywoodzkiego Rozpruwacza"?

Ciało Ashley Ellerin znalazła jej współlokatorka - Jennifer Disisto. Z raportów wynika, że dziewczyna otrzymała 47 ciosów ostrym narzędziem. 

Pamiętam, jakby to było wczoraj. Weszłam do domu, Ashley leżała na schodach. Była sina i obryzgana krwią - wspomina Disisto. 

Okazuje się, że morderca nie tylko dokonał zbrodni z zimną krwią, ale postanowił zachować również pamiątkę po swojej ofierze - fragment jej czaszki. 

Dziś Michael Gargiulo jest oskarżony o zamordowanie 18-latki w 1993 roku, Marii Bruno w 2005 roku oraz usiłowanie zabójstwa Michelle Murphy. Do żadnej z tych zbrodni się nie przyznaje. Badanie DNA, które zostało wykonane po jednej z tych zbrodni, jasno wskazuje jego winę. Zwłaszcza, że wszystkie te zbrodnie, w tym zabójstwo Ashley Ellerin, zostały przeprowadzone w podobny sposób. 

Proces Gargiulo rozpoczął się 2 maja. Na liście świadków widnieje 250 osób, w tym Ashton Kutcher. Czy aktor zdecyduje się zeznawać? Rzecznik Sądu Najwyższego w Los Angeles, w rozmowie z mediami, przyznał, iż jest to wielce prawdopodobne. Aktor jednak do tej pory nie wydał oświadczenia na ten temat.

Zobacz także: Nie żyje słynny muzyk! Próbował uratować swoją przyjaciółkę

Ashley Ellerin - zamordowana dziewczyna Ashtona Kutchera
Fotografia: LP/Coleman Rayner/East News

Ten grafik tworzy wyjątkowe kolaże! Na jednym zdjęciu łączy gwiazdy z ich młodszymi wersjami. Musisz to zobaczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów