Ashley Graham w zmysłowej sesji. Pokazała fałdki i cellulit. Internautki są zachwycone

Katarzyna Leszczyńska 20.03.2018
Ashley Graham
Fotografia: Instagram/theashleygraham

Ashley Graham jest najpopularniejszą na świecie modelką plus size. Kobiety pokochały ją za dystans do siebie. Stała się dla nich inspiracją.

Ashley Graham jest jedną z najpopularniejszych modelek plus size na świecie. Stała się inspiracją dla wielu kobiet, pokazując jednocześnie, że piękno nie ma rozmiaru. Wiele znanych marek nawiązało z nią współpracę. Modelka chętnie pozuje na swoim Instagramie i podczas sesji zdjęciowych w bieliźnie i strojach kąpielowych, pokazując jednocześnie (nie)idealne ciało.

Zobacz także: Internauci oburzeni reklamą rajstop plus size. "To musiał być pomysł mężczyzn". Wystarczy spojrzeć na to zdjęcie

Nic dziwnego, że kobiety na całym świecie pokochały Ashley Graham. Ostatnio modelka znów zaskoczyła wszystkich. Wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej. Media obiegły zdjęcia Ashley Graham pozującej przy zabytkowym samochodzie w jednoczęściowym stroju kąpielowym, w geometryczne wzory, wykończonym ponętną koronką. Najbardziej w oczy rzuca się swoboda, z jaką modelka pozuje przed aparatem, nie zważając na swoje krągłości i cellulit na udach.

Fanki są zachwycone sesją Ashley Graham

Efektami pracy na planie sesji zdjęciowej Ashley Graham podzieliła się ze swoimi fankami. Choć zdarzali się tacy, którzy wytykali krąglejsze kształty modelce, pod fotografiami przeważają pozytywne komentarze od ludzi, którzy doceniają podejście Graham i jej dystans do siebie.

Ona jest piękna. Jest rzeczywista.

Bogini.

Jesteś inspiracją nie retuszując swoich zdjęć.

Dziękuję, że mówisz kobietom ma całym świecie „jesteś piękna”.

Dziękuję ci za bycie inspiracją. (…) Po latach okropnego uczucia nie bycia perfekcyjną, szczupłą dziewczyną, dzięki tobie zaczęłam wierzyć w siebie.

Widać, że kobiety typu Ashley Graham mogą dodać pewności siebie i wiary w to, że każdy jest wyjątkowy. A panie z krągłościami nie powinny czuć się gorsze ze względu na swoją wagę. Zobaczcie więcej zdjęć z sesji Ashley Graham.

Zobacz także: Wyszły na ulicę w skąpej bieliźnie. Udowodniły, że piękno nie ma rozmiaru

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów