Justyna Steczkowska weźmie udział w koncercie "Artyści przeciw nienawiści"! Doda skomentowała

Justyna Steczkowska w białym gorsecie z różowymi ustami
Fotografia: VIPHOTO/East News

Artyści naprawdę jednoczą się przeciw nienawiści! Justyna Steczkowska odpowiedziała Dodzie i postanowiła przyłączyć się do koncertu!

"Artyści przeciw nienawiści" to koncert, którego pomysłodawczynią jest Doda. W inicjatywie piosenkarki chodzi o zjednoczenie się artystów w walce z hejtem. Około 100 osób ze świata kultury zdeklarowało wzięcie udziału w koncercie. Wszyscy oczekiwali przede wszystkim na odpowiedź Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej, które do tej pory nie miały dobrych kontaktów z Rabczewską. Podczas gdy pierwsza z nich postanowiła skrytykować inicjatywę, druga po dłuższym czasie zdecydowała się wziąć udział w koncercie.

Zobacz także: Artyści przeciw nienawiści. Te gwiazdy odpowiedziały na apel Dody

Justyna Steczkowska weźmie udział w koncercie Dody

Justyna Steczkowska przez dłuższy czas nie komentowała akcji, ponieważ przebywała za granicą. Teraz jednak zdecydowała się zabrać głos i napisała, że bez wahania weźmie udział w koncercie, który zorganizowany jest w szczytnym celu.

Jak dobrze być czasem odseparowanym od świata i nie żyć pod presją innych. Nie zabraknie mnie w koncercie "Artyści przeciw nienawiści" to oczywiste, bo cel jest szczytny, choć nadal mam nadzieję, że jako ludzie dojdziemy do punktu, w którym nie będziemy się jednoczyć przeciwko czemuś, tylko być jednością, którą od zawsze jesteśmy - napisała Steczkowska.

Napisała też, że chętnie pomoże przy organizacji koncertu, nie tylko pod względem śpiewania. Justyna odniosła się również do tego, czy między nią a Dodą jest zgoda, w związku z tym, że Rabczewska, przy okazji apelowania do artystów, wyciągnęła rękę do niej i Edyty.

Koncert to show, a scena to nieprawdziwe życie. Wybacza się w swoim sercu. W ciszy, bez kamer i fleszy... I to zrobiłam po zakończeniu programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" dla własnego dobra i dobra Doroty.

Na koniec życzyła Dorocie powodzenia. Doda odpowiedziała koleżance w komentarzach. Napisała krótko, ale bardzo wymownie, na końcu umieściwszy serce.

Dziękujemy ♥

Fani Steczkowskiej i inni komentujący byli zachwyceni słowami artystki. My też jesteśmy nimi poruszeni i bardzo cieszymy się, że polskie gwiazdy pokazują, iż można pokonać nieporozumienia i zjednoczyć się w imię wyższych idei. Nie możemy doczekać się koncertu "Artyści przeciw nienawiści"!

Zobacz także: Chylińska i Górniak nie zaśpiewają na koncercie Dody. Nosowska komentuje

W sieci furorę robi nowe wyzwanie! Gwiazdy publikują swoje zdjęcia sprzed 10 lat. #10YearsChallenge będzie popularny również w Polsce?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów