Chylińska i Górniak nie zaśpiewają na koncercie Dody. Nosowska komentuje

Katarzyna Nosowska w biało-czarnej sukience siedzi na fotelu i czyta
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Edyta Górniak i Agnieszka Chylińska odmówiły Dodzie udziału w koncercie "Artyści przeciw nienawiści". Ich decyzję skomentowała Katarzyna Nosowska.

Przed weekendem Edyta Górniak odrzuciła propozycję Dody, żeby pogodzić się i wziąć udział w koncercie "Artyści przeciw nienawiści". To nie spodobało się fanom zarówno Dody, jak i samej Górniak, którzy stwierdzili, że zawiedli się na gwieździe. Udziału w koncercie odmówiła również Agnieszka Chylińska. Decyzja obu gwiazd wydała się co najmniej dziwna, zważywszy na to, że swój udział potwierdziło już około 100 gwiazd, w tym Katarzyna Nosowska, która zdecydowała się skomentować zaistniałą sytuację.

Zobacz także: Artyści przeciw nienawiści - Doda zdradziła szczegóły koncertu!

Nosowska komentuje decyzję Górniak i Chylińskiej

Swój komentarz odnośnie całej sprawy Nosowska zamieściła na Instagramie. Zrobiła to przy pomocy grafiki, którą opublikowała na swoim profilu. 

Agnieszka Chylińska, Edyta Górniak i wielu innych - prawo do podejmowania decyzji jest niezbywalne - napisała na grafice Nosowska.

W poście pod zdjęciem napisała natomiast, że zwlekała z komentarzem, ponieważ obecnie zaczytana jest w "Technice uwalniania" D. Hawkinsa. Tę książkę poleciła wszystkim jako "stabilizującą wszelkie emocje". Słowa Nosowskiej stały się powodem do różnicy zdań wśród komentujących.

Prawo podejmowania decyzji tak, pod warunkiem, że argumentacja nie jest wbiciem szpili.

Uważam dokładnie tak samo. I nie mam absolutnie nic do E.D. jeśli chodzi o samą odmowę. Jednakże to, w jaki sposób to zrobiła, budzi mój głęboki niesmak.

Większość internautów przyznała rację Nosowskiej, że każdy ma prawo do podejmowania własnych decyzji. Podobne słowa wypowiedziała sama Doda, która od razu skomentowała decyzję Górniak. A wy co myślicie o całej sytuacji?

Zobacz także: Artyści przeciw nienawiści. Te gwiazdy odpowiedziały na apel Dody 

W sieci furorę robi nowe wyzwanie! Gwiazdy publikują swoje zdjęcia sprzed 10 lat. #10YearsChallenge będzie popularny również w Polsce?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów