Doda komentuje zachowanie Górniak. Zdradziła też szczegóły koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

Doda uśmiechnięta w marynarce z wężowej skóry
Fotografia: Instagram/dodaqueen

Ponad 100 polskich gwiazd zdeklarowało udział w koncercie "Artyści przeciw nienawiści", jednak nie Edyta Górniak. Doda komentuje i zdradza szczegóły organizacji.

Tegoroczny WOŚP oraz śmierć Pawła Adamowicza głęboko poruszyły wszystkich Polaków. Doda postanowiła wyjść z inicjatywą, która miała zjednoczyć wszystkich artystów. Dzięki temu ponad 100 polskich gwiazd połączyło siły i postanowiło stworzyć koncert "Artyści przeciw nienawiści". Nie trzeba było długo czekać na reakcje polskich gwiazd. Nie wszyscy jednak ochoczo skorzystali z okazji, by zjednoczyć się. Udziału w projekcie odmówiła m.in. Edyta Górniak, co wywołało burzę w sieci.

Zobacz także: Edyta Górniak odrzuciła zaproszenie Dody. Fani: "Duży błąd". Doda odpowiada

Doda komentuje zachowanie Górniak

Podczas apelu do gwiazd Doda postanowiła wyciągnąć rękę do dwóch artystek, z którymi do tej pory była poróżniona. Justyna Steczkowska wyraziła chęć wzięcia udziału w koncercie artystów. Edyta Górniak postanowiła jednak odrzucić wyciągniętą do niej rękę i napisała, że nie zamierza zaśpiewać podczas wydarzenia. Doda skomentowała to w rozmowie z magazynem "Party".

Mam 35 lat, jestem już inną osobą i nie chcę reagować na zaczepki jak dekadę temu. Z szacunku do ludzi, którzy czekają z nadzieją na ten koncert, i ponad 100 artystów, którzy go wspierają, nie powiem nic - podsumowała Doda.

Bardzo podoba nam się takie podejście, zwłaszcza, że sednem całej sytuacji jest koncert jednoczący polskich artystów. Wokalistka zdradziła szczegóły tego wydarzenia i opowiedziała o organizacji.

Idea jest taka, że robimy to razem. W organizacji bardzo pomagają mi Grzegorz Hyży i jego żona Agnieszka, z kolei Patricia Kazadi obdzwoniła od razu artystów, a Dawid Kwiatkowski zaangażował się w promocję. Dużo osób chce nam pomóc, zgłosili się już ludzie, którzy zajmują się sceną, wizualizacjami i organizacją wielkich festiwali i chcą się w to włączyć za darmo. Bez ich pomocy to przedsięwzięcie kosztowałoby nas dwa razy więcej. Ale najwięcej wsparcia dają mi słowa od ludzi, którzy chcą być od sceną. Wczoraj wracałam z dziewczyną, która powiedziała zwyczajnie, że ona i jej przyjaciele czekają na ten koncert - powiedziała Doda w rozmowie z "Party".

My też bardzo czekamy na ten koncert! Przypomnijmy, że "Artyści przeciw nienawiści" to wydarzenie charytatywne zorganizowane przez ponad 100 polskich gwiazd. Inicjatywa wyszła ze strony Dody, w koncert jednak zaangażowało się znacznie więcej znanych nazwisk, w tym najwięksi artyści polskiej sceny muzycznej. 

Zobacz także: Chylińska i Górniak nie zaśpiewają na koncercie Dody. Nosowska komentuje

W sieci furorę robi nowe wyzwanie! Gwiazdy publikują swoje zdjęcia sprzed 10 lat. #10YearsChallenge będzie popularny również w Polsce?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów