Ariana Grande wspomina Maca Millera we wzruszającym wpisie. Takiej reakcji fanów nikt się nie spodziewał

Julita Buczek 27.11.2018
Ariana Grande
Fotografia: Instagram @arianagrande

Piosenkarka Ariana Grande wstawiła do sieci zdjęcie z nieżyjącym już Mackiem Millerem. Tym samym wywołała burzę w komentarzach!

Ariana Grande opublikowała zdjęcie ze zmarłym niedawno raperem. Po raz kolejny musiała odeprzeć hejt, który na nią spłynął. Niektóre komentarze były naprawdę przerażające. Wokalistka cały czas musi mierzyć się z krytyką fanów, którzy zarzucają jej przyczynienie się do śmierci Maca. Według internautów Grande próbuje promować się na śmierci swojego byłego chłopaka. Piosenkarka nie wytrzymała i postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

Nowy wpis w social mediach

Prawdziwą burzę w sieci wywołała, kiedy wstawiła na swój Instagram zeszłoroczne zdjęcie ze swoim ówczesnym chłopakiem. Na Twitterze piosenkarki zaczęły pojawiać się wulgarne oraz obraźliwe komentarze.

Ariana, odpuść. Przeżywaj żałobę za zamkniętymi drzwiami. Przestań się na tym promować, skoro nawet Cię przy nim nie było, zanim to wszystko się stało.

Promujesz się na jego śmierci!

W odpowiedzi Ariana napisała:

Życzę Ci, żebyś nigdy nie musiał przeżywać tego, co ja. Wysyłam dużo pokoju i miłości.

W kolejnym wpisie Grande postanowiła podzielić się ze swoimi fanami tym, co czuje:

Niektóre rzeczy, które tu przeczytałam, wywołują u mnie mdłości. Przeraża mnie sposób myślenia ludzi i bardzo często są chwile, kiedy nie znoszę tego świata. Szkoda, że nie potrafimy być bardziej współczujący i wrażliwi. Wszystko co czuję, jest uzasadnione i bezpieczne. Wszystko, co robię, jest prawdziwe i szczere.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Polska scena muzyczna obfituje w wiele legendarnych hitów, do których chętnie powracamy. Niektóre z nich do dziś są uwielbiane przez coraz młodsze pokolenia. Z pewnością je słyszałeś!

Janusz Panasewicz śpiewa na koncercie zespołu Lady Pank
Rozwiąż quiz

Rozpoznasz kultowe polskie piosenki po fragmencie tekstu? Sprawdź się!

Janusz Panasewicz śpiewa na koncercie zespołu Lady Pank

1. "Swoje miejsce znajdź i nie pytaj, czy taki układ ma jakiś sens..."

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów