Ariana Grande Kobietą Roku magazynu „Billboard”

Sylwia Kropiewnicka 06.12.2018
Ariana Grande - zdjęcie z jej instagrama
Fotografia: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/East Newsa

Ariana Grande została ogłoszona Kobietą Roku przez magazyn „Billboard”. Gwiazda wzięła udział w sesji okładkowej dla najnowszego wydania magazynu. Jak wypadła?

Ariana Grande to obecnie jedna z najbardziej znanych piosenkarek. Jej kolejne single w zastraszającym tempie zdobywają szczyty list przebojów nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale też m.in. w Polsce. W ostatnim czasie o Arianie było jednak głośno głównie za sprawą jej życia osobistego. Gwiazda zrobiła sobie przerwę od show-biznesu, teraz wraca silniejsza i zostaje Kobietą Roku 2018.

Kobieta Roku magazynu „Billboard”

„Billboard” już miesiąc temu oficjalnie poinformował, że Kobietą Roku 2018 jest Ariana Grande. Z tej okazji młoda piosenkarka została gwiazdą najnowszego wydania magazynu. 6 grudnia Grande zostanie uhonorowana nagrodą na 13. dorocznej gali „Billboard Women In Music”.

Zdjęcia z sesji okładkowej pojawiły się na Instagramie magazynu:

Ariana Grande wraca w wielkim stylu

Poprzedni rok nie był łatwy dla Ariany Grande. Zamach terrorystyczny na jej koncercie i śmierć byłego chłopaka – Maca Millera spowodowały, że gwiazda musiała zrobić sobie przerwę od show-biznesu. Sytuacji nie poprawiał fakt, że piosenkarka zerwała zaręczyny ze swoim nowym chłopakiem - Petem Davidsonem.

Teraz Grande powraca ze zdwojoną siłą: wydaje singiel „thank u, next”, który od razu staję się hitem, a w teledysku do niego pojawia się m.in. Kris Jenner.

Ariana Grande również podzieliła się zdjęciami z najnowszej sesji:

Czy to już koniec złej passy Ariany Grande? Trzymamy za nią kciuki!

Zobacz także: Freddie Mercury w dzieciństwie! To zdjęcie wykonała jego mama

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Gwiazdy potrafią być specyficzne. Które z nich mają największe dziwactwa?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów