Zaskakująca dieta Archiego! „To po prostu nie będzie tolerowane przez monarchię”

Adrianna Kubiak 18.07.2019
Meghan i Harry
Fotografia: Instagram/@hrofsussex

Informacja o specjalnej diecie Archiego zaskoczyła media. Sama królowa Elżbieta II jest przeciwna takiemu odżywianiu.

Archie Harrison, syn Meghan i Harry’ego będzie na specjalnej diecie? Książęca para Sussex poprzez swoje zachowanie wzbudza zainteresowanie mediów. Niedawno poruszenie wywołała wieść o tym, że najmłodszy z rodziny, tak jak jego mama, będzie weganinem.

Zobacz także: "Plotkara" powraca! Hitowy serial zostanie wyprodukowany przez HBO. Kiedy premiera?

Specjalna dieta Archiego 

Meghan i Harry jeszcze przed narodzinami dziecka udowodnili, że robią wszystko według własnych zasad, co nie zawsze podobało się rodzinie Windsorów.

Jak stwierdziła Kate Nicholl z „Vanity Fair”, książęca para Sussex nie chce nic narzucać Archiemu. Małżeństwo zdecydowało się urządzić dziecięcy pokój w uniwersalnym stylu, który pasować będzie zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

Nowoczesne podejście do wychowania przejawia się także w sposobie żywienia. Jak donosi „Women's Day”, Archie wkrótce przejdzie na weganizm. Nie ma w tym nic zadziwiającego, gdyż Meghan od lat stosuje dietę roślinną. Dochodzą nawet głosy, że do takiego stylu żywienia przekonała nawet księcia Harry’ego.

 

Królowa Elżbieta niezadowolona

Przyjaciel rodziny królewskiej zdradził, że zachowanie pary książęcej niekoniecznie podoba się królowej Elżbiecie II. Według „The Sun” Meghan za bardzo pozwala sobie na przesuwanie granic, co jest negatywnie odbierane przez monarchinię.

 Meghan wydaje się nie zwracać uwagi na królewskie tradycje, ale wychowywanie dziecka jako weganina po prostu nie będzie tolerowane przez monarchię.

 Zobacz także: Małgosia Socha spędza aktywnie wakacje. Pokazała, jak ćwiczy z córeczką

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów