Archie skończył rok! Meghan i Harry pokazali urocze nagranie z synkiem

Zuzanna Morska 07.05.2020
Meghan, Harry i Archie
Fotografia: SplashNews.com/East News

Wiemy, co specjalnego rodzice przygotowali z okazji 1. urodzin synka!

Syn Meghan i księcia Harry'ego skończył rok! Uroczy maluch przebywa obecnie z rodzicami w Los Angeles - cała trójka od pewnego czasu właśnie tutaj mieszka. W dodatku rodzina poddaje się dobrowolnej izolacji, aby zabezpieczyć swoje zdrowie i życie przed koronawirusem.

Nie oznacza to jednak, że kwarantanna przeszkodziła im w świętowaniu urodzin Archiego. Para pokazała urocze nagranie z synkiem. Wiemy też, co takiego robili w tym ważnym dla malucha dniu.

Archie skończył rok. Jak się zmienił?

Z okazji 1. urodzin syna Meghan i Harry podzielili się w mediach społecznościowych uroczym nagraniem. Widać na nim jak szczęśliwa mama czyta Archiemu książkę pt. "Nie mrugaj!". Wideo można zobaczyć na instagramowym profilu organizacji charytatywnej na rzecz dzieci Save The Children UK.

Jednak to nie koniec atrakcji, jakie rodzice przygotowali dla malucha z okazji jego urodzin. Królewska korespondentka Katie Nicholl w rozmowie z magazynem "OK! Magazine" zdradziła, że pierwotnie cała trójka na urodziny Archiego miała wybrać się do Wielkiej Brytanii, aby świętować wspólnie z rodziną. Niestety przeszkodziła im pandemia koronawirusa.

W związku z tym Meghan, Harry i Archie zostali w Los Angeles, ale także tutaj przyjemnościom nie było końca. Podobno połączyli się oni za pomocą internetu z resztą rodziny, która została w Wielkiej Brytanii. W dodatku zaserwowali maluchowi zdrowy tort z naturalnych składników. Nie obyło się też bez zabawy w basenie!

Jedno jest pewne - Archie, który w ostatnim czasie bardzo wyrósł, na pewno doskonale bawił się z rodzicami!

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów