Książę Archie na kinderbalu zaskoczył wszystkich. Pokazał charakterek!

Książę Archie na Kinderbalu zaskoczył wszystkich
Fotografia: SplashNews.com/East News

Książę Harry i Meghan Markle zabrali małego Archiego na pierwszy kinderbal. Zachowanie chłopca zaskoczyło wszystkich zebranych. Dumny tata postanowił zabawnie skomentować zaistniałą sytuację.

Książę Archie coraz częściej pojawia się w towarzystwie rodziców na salonach. Ostatnio książę Harry miał okazję zabrać syna na kinderbal i zaobserwować, jak jego potomek zachowuje się w kontaktach z innymi dziećmi. Trzeba przyznać, że maluch pokazał charakterek!

Książę Archie pokazał charakter! Harry tłumaczy

Meghan Markle i książę Harry zabrali syna na przyjęcie dla dzieci, które odbywało się niedaleko posiadłości Frogmore Cottage. Archie szybko złapał nić porozumienia z innymi maluchami i zaczął zabawę. Szczególnie bliska małemu księciu okazała się dwójka rudych dzieci.

Archie świetnie się bawił. Czołgał się dookoła i był szczególnie zabrany z dwójką innych rudowłosych dzieci - donosi magazyn "People".

Dziennikarze szybko podchwycili informację o pierwszych przyjaźniach księcia Archiego. Harry ponoć zażartował sobie z całej sytuacji.

Rudzi muszą trzymać się razem - powiedział.

Zgadzacie się?

Zobacz także: Nowy sezon "The Crown". Okazuje się, że niektórzy członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej są wiernymi fanami serialu!

Ile wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej? Koniecznie odpowiedz na kilka pytań i sprawdź swój wynik!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów