Koniec wykluczenia właścicieli iPhone'ów. Rewolucyjna funkcja wkracza do Polski

Katarzyna Leszczyńska 02.05.2018
iPhone
Fotografia: Shutterstock.com

Apple wprowadza w Polsce prawdziwą rewolucyjną funkcję, która ułatwi życie właścicielom iPhone'ów. Oficjalną informację podał prezes firmy, Time Cook. 

Prezes firmy Apple, Time Cook, ogłosił ostatnio dobrą wiadomość dla wszystkich posiadaczy iPhone’ów. Do Polski trafi Apple Pay – system płatności mobilnych, który pozwala dokonywać płatności przy pomocy urządzenia Apple.

Zobacz także: Wstydliwa wpadka Huawei. Aktorka wysłała tweeta z iPhone’a

Według informacji podanych przez portal Spidersweb.pl Apple Pay do Polski wejdzie w drugiej połowie czerwca, czyli już za chwilę! Jako pierwsi z tej formy płatności będą mogli skorzystać posiadacze iPhone’ów, którzy mają konto w Santander Bank Polska oraz MBanku. Podobno również bank Pekao SA planuje wprowadzić możliwość takiej formy płacenia dla swoich klientów.

Do tej pory posiadacze iPhone’ów byli poszkodowani, ponieważ nie mogli korzystać z mobilnej płatności BLIK-iem. Od teraz będą mogli cieszyć się wygodą, jaką jest możliwość płacenia telefonem. Jak donosi Spidersweb.pl na 2 tygodnie przed wprowadzeniem Apple Pay do Polski firma założona przez Steve’a Jobsa ma rozpocząć szkolenia bankowców w tej dziedzinie.

Zobacz także: Dlaczego ładowanie telefonu w nocy nie jest dobrym pomysłem? Specjaliści przestrzegają przed konsekwencjami

Zobaczcie w poniższej galerii, dlaczego portale społecznościowe są niebezpieczne:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów