Apoloniusz Tajner z żoną i 2-miesięcznym dzieckiem pozuje w telewizji śniadaniowej!

Julita Buczek 28.10.2019
apoloniusz tajner z żoną
Fotografia: Piotr Molecki/East News

Para zawitała niedawno na kanapie w jednym z programów śniadaniowych i opowiedziała o swoim życiu po przyjściu na świat pierwszego wspólnego dziecka.

Apoloniusz Tajner to polski trener, a także działacz sportowy. Od 2006 pełni funkcję prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Niedawno 65-letni Apoloniusz oraz jego 29-letnia żona zostali rodzicami. Z tej okazji wraz z dzieckiem postanowili pojawić się w jednej z telewizji śniadaniowych.

Tajner pokazał dziecko

Dziecko Apoloniusza ma dopiero dwa miesiące, jednak wiek maleństwa nie przeszkadzał małżeństwu na zabranie go do programu „Dzień Dobry TVN”. W programie para opowiadała, jak ich życie zmieniło się po narodzinach malucha.

Mój mąż kompletnie się w tym odnalazł, widać, że jest doświadczonym ojcem, odczuwam to. Nie wyobrażam sobie, żebym miała być sama w tym czasie zaraz po porodzie. Albo to przychodzi z wiekiem, albo się muszę tego nauczyć - wyjawiła Izabela Podolec.

Para postanowiła również objąć stanowisko w sprawie hejtu, który kierowany jest pod ich adresem. Jego objawy najczęściej widać w sieci.

Hejt nas dotyczy, ale nie dotyka. Jakbym się miała tym przejmować, groziłaby mi depresja. Dziecko mamy po 8 latach związku, więc już trochę inaczej teraz na to patrzą - skwitowała 29-letnia żona Tajnera.

Po wyjściu ze studia para została przyłapana przez tłum fotoreporterów. Małżeństwo chętnie pozowało do zdjęć, trzymając na rękach 2-miesięczne dziecko.

EN_01399981_0058
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Co sądzicie o zabraniu tak małego dziecka do telewizji?

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak o ostatnim filmie męża. "To był ciężki projekt"

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów