Co się dzieje z Antonio Banderasem? Łamacz kobiecych serc nie przypomina siebie

Magdalena Barszczak 22.03.2018
Antonio Banderas
Fotografia: Borja B Hojas/AlterPhotos/ABACA/EAST NEWS

Niektórzy mają problem, aby go rozpoznać. 

Antonio Banderas to symbol seksu lat 90. Uroda południowca zapewniła mu role w wielu kasowych hitach. Kobietom serce szybciej biło na jego widok w filmie "Desperado" czy "Maska Zorro". Niestety lata lecą. 

Zobacz także: Media zaniepokojone wyglądem Antonio Banderasa. Drastyczna zmiana w wyglądzie to efekt problemów zdrowotnych

57-letni hiszpański aktor nie jest już tak przystojny jak 20 lat temu, ale świat filmowy wciąż się o niego upomina. Ostatnio Banderas, bardzo odmieniony, pokazał się na premierze drugiej odsłony antologii "Geniusz: Picasso". W miniserialu zrealizowanym dla "National Geographic" wcielił się w Pabla Picassa. Antonio wystąpił jako dojrzały malarz. W roli młodego artysty możemy podziwiać Alexa Richa, znanego z serialu "Detektyw" i Glow".

Antonio Banderas zmienił się nie do poznania

Latynoski gwiazdor jako hiszpański malarz jest niezwykle wiarygodny. Aktor pieczołowicie przygotowywał się do roli. Aby wyglądać jak Picasso, schudł i ogolił głowę na łyso. Z seksownego amanta zmienił się w drobnego, starszego pana. Niektórzy mieli problem, by go rozpoznać. Trzeba przyznać, że ta metamorfoza robi wrażenie!

Warto dodać, że premiera filmu z Banderasem odbędzie się 24 kwietnia 2018 roku. W pierwszej serii "Geniusza", wyemitowanej w kwietniu 2017 roku, "National Geographic" pokazało biografię Alberta Einsteina.

Zobacz także: Tomasz Karolak pochwalił się odchudzoną sylwetkę. Fani pod wrażeniem: Metamorfoza roku

Zobacz, jak Antonio Banderas zmienił się do roli:

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów