Anthony Hopkins zwariował? Internauci: "Nie wiem, jak dzisiaj zasnę"

Magdalena Kulej 24.04.2018
Anthony Hopkins
Fotografia: twitter.com / AnthonyHopkins

Sir Anthony Hopkins zasłynął rolą psychopatycznego mordercy-intelektualisty Hannibala Lectera w "Milczeniu Owiec". Teraz podobne oblicze ukazuje w mediach społecznościowych.

"Tak to się kończy, gdy pracujesz i się nie bawisz" - opisał swoje wideo sir Anthony Hopkins, czym wywołał w sieci niemałą konsternację. Aktor opublikował w mediach społecznościowych krótki film, na którym… właściwie ciężko jest powiedzieć, co tam się dzieje.

Zobacz także: "Westworld" z Anthonym Hopkinsem miał lepszą oglądalność niż "Gra o Tron"

Jego przerażające miny, niepokojąca oprawa muzyczna i podejrzane tańce zwróciły uwagę kilku milionów internautów. Zgodnie podsumowują, że internetowe wcielenie aktora jest bardziej przerażające od oscarowego Hannibala Lectera. To mocne słowa, bo postać grana przez Hopkinsa przeszła do historii kina jako jeden z najbardziej przerażających morderców-psychopatów.

To chyba najstraszniejsze wideo, jakie widziałem w tym roku.  

To jest świetne i makabryczne jednocześnie. Nie wiem, jak dzisiaj zasnę.

Poważnie sir, poprawiłeś mi humor.

Tak się właśnie dzieję, gdy dopuścisz starego człowieka do technologii. Ale kto by się ośmielił powiedzieć Hannibalowi, żeby przestał?

Ten wiralowy film widziało już prawie 8 milionów osób, a widzów wciąż przybywa. Jedno jest pewne, 80-letni Hopkins nie stracił wigoru.

Zobacz także: Najstraszniejsze horrory według Netflixa

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów