Hopkins nie utrzymuje kontaktu z córką od 20 lat! "Nie obchodzi mnie"

Paulina Ermel 25.05.2018
Anthony Hopkins
Fotografia: instagram.com/anthonyhopkins

Jeden z najzdolniejszych aktorów na świecie Anthony Hopkins nie ma tak kolorowego życia, jak nam się do tej pory wydawało. Choć robi spektakularną karierę, w życiu prywatnym mu się nie układa. Aktor skomentował relację z córką, z którą nie ma kontaktu. 

Anthony Hopkins osiągnął w życiu naprawdę dużo. Jest uznanym aktorem, kompozytorem i malarzem. Wszechstronnie uzdolniony Brytyjczyk nie ma jednak tak sielankowego życia jak by się nam wydawało. W sferze prywatnej nie powodzi mu się tak dobrze. Mowa o jego relacjach z córką. A raczej o ich braku.

Zobacz także: Anthony Hopkins zwariował? Internauci: "Nie wiem, jak dzisiaj zasnę"

Niedawno Hopkins udzielił wywiadu w Radio Times. I właśnie tam ujawnił, jak wygląda jego relacja z córką Abigail. Na pytanie, co się z nią dzieje odpowiedział: "Nie mam pojęcia. Ludzie urywają ze sobą kontakt. Rodziny się rozpadają. Dokonujemy wyborów. Nie obchodzi mnie to czy tamto".

Abigail Hopkins jest córką aktora z pierwszego małżeństwa. 48-latka niejednokrotnie podkreślała, że jej relacje z tatą są chłodne. A jak odnosił się do jej słów Hopkins? "Nasza relacja jest zimna. Bo życie jest zimne".

Zobacz także: 10 polskich filmów, których nie możesz przegapić w 2018

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów