Antek Królikowski pokazał wzruszające zdjęcie z ojcem. "Tatuś obchodziłby dziś 59. urodziny"

Zuzanna Morska 01.04.2020
Antek Królikowski
Fotografia: TRICOLORS/East News

Antek zamieścił w sieci zdjęcie i wpis, w którym wspomina niedawno zmarłego tatę. Dzisiaj Paweł Królikowski obchodziłby 59. urodziny.

Wciąż trudno uwierzyć w to, że kultowy i niezwykle lubiany aktor Paweł Królikowski nie żyje. Aktor odszedł 27 lutego po zmaganiach z ciężką chorobą. Na pogrzebie artysty pojawiło się mnóstwo znanych postaci - wszystkie bowiem chciały uczcić pamięć o przyjacielu i niezwykłym aktorze.

Śmierć Królikowskiego jest jednak największym ciosem dla jego rodziny i bliskich. Próbują oni odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Dzisiaj Paweł Królikowski skończyłby 59 lat. Z tej okazji właśnie jego syn Antek postanowił powspominać nieco stare czasy. I przy okazji pokazał poruszające zdjęcie.

Antek Królikowski wspomina tatę w dniu jego urodzin

Po śmierci Pawła Królikowskiego jego bliscy starają się spędzać ze sobą jak najwięcej czasu, aby ulżyć sobie w tym trudnym czasie żałoby. Małgorzata Ostrowska-Królikowska może liczyć na wsparcie swoich dzieci. Bardzo mocno w tym okresie pomaga jej m.in. syn Antek.

Młody aktor sam też chętnie wspomina tatę w tych dniach. Dzisiaj Paweł Królikowski skończyłby 59 lat i właśnie z tej okazji Antek postanowił zamieścić w sieci urocze zdjęcie z ojcem. 

Tatuś obchodziłby dziś 59. urodziny - napisał pod fotografią.

Fani są poruszeni zdjęciem i dają temu wyraz w licznych komentarzach.

Antku wspominaj te najlepsze chwile!

Nie umiera ten kto pozostaje w sercu i pamięci bliskich.

Piękne zdjęcie.

Trzeba przyznać, że trudno przejść obok takiej fotografii obojętnie, prawda?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów