Antek Królikowski pokazał zdjęcie ze spaceru z ukochaną. Fanka: "Kasia ma na palcu pierścionek zaręczynowy?"

Zuzanna Morska 11.05.2020
Antek Królikowski z partnerką
Fotografia: TRICOLORS/East News

Aktor pokazał zdjęcie ze spaceru z ukochaną. Fani wypatrzyli na nim pierścionek na palcu Kasi. Czyżby para się zaręczyła?

Antek Królikowski od pewnego czasu spotyka się z piękną Kasią Dąbrowską, która nie ma nic wspólnego z polskim show-biznesem. Ukochana aktora jest z całkowicie innego środowiska, ale wygląda na to, że jemu właśnie to pasuje. To duża odmiana po ostatnich związkach 31-latka.

Antek regularnie zamieszcza w sieci zdjęcia z ukochaną, a uczucie między nimi kwitnie. Na ostatniej fotce pary fani zauważyli jeden szczegół. Na palcu dziewczyny pojawił się pierścionek. Od razu pojawiły się pytania o to, czy to zaręczynowy.

Antek Królikowski się zaręczył?

Królikowski zamieścił w weekend na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z ukochaną i ze swoją mamą. Cała trójka relaksuje się w czasie spaceru po lesie.

Fani są zachwyceni tym, że aktor spędza czas nie tylko z Kasią, ale też właśnie z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. Pod fotką pojawiło się zresztą wiele ciepłych słów także pod adresem mamy gwiazdora.

Wnikliwi obserwatorzy zauważyli też, że na palcu Kasi z kolei pojawił się pierścionek.

Kasia ma na palcu pierścionek zaręczynowy? - zapytała jedna z fanek.

Na pytanie szybko odpowiedziała ukochana aktora.

Nie - napisała zwięźle.

Myślicie, że coś jest na rzeczy?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów