Antek Królikowski potwierdził, że ma dziewczynę. Kim jest jego nowa miłość?

Róża Piasecka 17.07.2020
Antek Królikowski
Fotografia: instagram.com/antek.krolikowski

Wygląda na to, że sympatyczny aktor rozpoczął właśnie nowy rozdział w swoim życiu uczuciowym. Kim jest jego wybranka?

Antek Królikowski niedawno zakończył swoją relację z Kasią, dziewczyną niezwiązaną ze światem show-biznesu. Choć przez jakiś czas plotkowano o tym, że odnowił kontakt ze swoją byłą ukochaną, Julią Wieniawą, aktor ostatecznie nie potwierdził tych plotek. Zamiast tego właśnie poinformował, że spotyka się z kimś nowym - prześliczną Joanną Opozdą (32 l.). Joanna jeszcze w ubiegłym roku była zaręczona ze starszym od siebie biznesmenem.

Zobacz także: Joanna Opozda pokazała zdjęcie z przystojnym narzeczonym!

Piękną aktorkę możecie znać z serialu "Pierwsza miłość", w którym wciela się w rolę Jowity. W ubiegłym roku dołączyła także do obsady serialu "Barwy szczęścia".

Jej nieskazitelnie ciało i klasyczna słowiańska uroda zachwyciły Antka. Jak się okazuje, przy bliższym poznaniu aktorka dodatkowo zyskała - spodobali się sobie także z charakteru. Gwiazdor potwierdził w rozmowie z "Pudelkiem", że spotyka się z Asią. Opowiedział o tym, co spotkało ich niedawno podczas randki:

Wyobraź sobie, że w lipcowy wieczór zapraszasz dziewczynę na kolację do restauracji. Jest chłodno, ale siadacie w ogródku, bo jak zwykle jesteście z dwoma psami. Składacie razem zamówienie, po czym kelnerka niechcący wylewa na was drinki i... Jest dramat!

Joanna zareagowała podobno dość nerwowo. Pojawiły się plotki, że nakrzyczała na kelnerkę. Aktor jednak bronił jednak swojej ukochanej i stwierdził, że nic takiego się nie stało.

Myślicie, że do siebie pasują?

Jaki jest wasz ulubiony polski serial?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów