Antek Królikowski pokazał pierwsze zdjęcie z nową ukochaną! Fani: "Która to już ta miłość?"

Zuzanna Morska 20.07.2020
Antek Królikowski
Fotografia: TRICOLORS/East News

Aktor potwierdził, że znów się z kimś spotyka. A fani dosadnie komentują ten fakt.

Antek Królikowski to nie tylko znany i lubiany aktor. To także gwiazdor, którego życie prywatne cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Popularnością cieszył się 2-letni związek Antka z Julią Wieniawą. Para jednak po tym czasie rozstała się, a aktor szybko znalazł nową miłość.

Wydawać by się mogło, że Królikowskiemu bardzo przypasował związek z Kasią Dąbrowską, która chroniła swoją prywatność i stroniła od mediów. Jednak miesiąc temu dziewczyna wyznała, że po 1,5 roku ich związek się rozpadł.

Wygląda na to, że 31-latek jednak znów jest zakochany! Tym razem jego wybranką jest piękna aktorka Joanna Opozda. Związek potwierdził na Instagramie, zamieszczając w sieci zdjęcie z ukochaną.

Antek Królikowski pokazał zdjęcie z Joanną Opozdą

Na początku Królikowski nie chciał afiszować się z nową relacją, ale i tak wszyscy doskonale wiemy, że w show-biznesie niewiele rzeczy się ukryje. Najpierw aktor potwierdził w rozmowie z dziennikarzami Plejady, że znów się z kimś spotyka.

Teraz gwiazdor zamieścił na Instagramie urocze zdjęcie z ukochaną Joanną Opozdą. Para wybrała się wraz ze znajomymi do jednego z warszawskich klubów i to właśnie tutaj zrobiono im zdjęcia.

Fani nie mogli przejść obojętnie obok nowego posta Antka. Zaczęli masowo komentować nowe fotki.

Cudni, młodzi, zakochani!

Ty to nie próżnujesz.

Która to już ta miłość?

Chyba nie wszystkim podoba się fakt, że Królikowski tak szybko po rozstaniu rozpoczął nową relację. A wy co o tym sądzicie?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów