Antek Królikowski pokazał ukochaną w pełnej krasie! Fani są zachwyceni

Zuzanna Morska 12.07.2019
Antek Królikowski
Fotografia: Damian KLAMKA/East News

Aktor od jakiegoś czasu spotyka się z piękną blondynką. Teraz postanowił pochwalić się swoim szczęściem w mediach społecznościowych.

Antek Królikowski jeszcze do niedawna umawiał się z 10 lat młodszą Julią Wieniawą. Po dwóch latach związku stwierdzili oni jednak, że czas się rozejść. I szybko poukładali sobie życie na nowo. Julia zaczęła spotykać się z gitarzystą z zespołu Afromental, a Antek znalazł szczęście u boku tajemniczej Kasi.

O ile Julia nie ma najmniejszego problemu z tym, żeby pokazywać się z Baronem publicznie, o tyle Antek i jego ukochana raczej stronią od mediów. Tym razem jednak zrobili wyjątek.

Antek Królikowski pochwalił się ukochaną

Na instagramowym profilu Królikowskiego znajdziemy kilka zdjęć z ukochaną. Aktor pokazuje migawki z ich podróży i czasem też zdradza, jak spędzają czas w mieście. Rzadko jednak pokazuje tak urocze i romantyczne zdjęcia.

Na Instagramie pojawiła się ostatnio fotografia, na której Antek pozuje ze swoją ukochaną. Kasię widać tutaj w całej okazałości. Aktor podpisał fotkę hasztagiem: "#happytogether".

Wygląda na to, że blond piękność uszczęśliwia Królikowskiego, a aktor chce się tym szczęściem dzielić ze swoimi fanami.

Obserwatorzy aktora są zachwyceni nową fotografią, czemu dali wyraz w komentarzach pod postem.

Piękna uroda nowej partnerki, nietuzinkowa.

Super para.

Pięknie razem wyglądacie.

A wam jak się podoba?

Ten wyjątkowy projekt robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów