Antek Królikowski pierwszy raz opowiedział o nowej dziewczynie!

Hanna Skowron 07.05.2019
Antek Królikowski
Fotografia: instagram.com/antek.krolikowski

Niedawno aktor zabrał ukochaną na czerwony dywan. I wypowiedział się też na jej temat w mediach.

Antek Królikowski niedawno zakończył 2-letni związek z Julią Wieniawą. Aktorka poukładała sobie życie na nowo u boku gitarzysty zespołu Afromental. Wygląda na to, że Królikowski też zrobił krok naprzód. Teraz spotyka się z Kasią, która nie ma nic wspólnego z show-biznesem.

Para zadebiutowała na Instagramie, a następnie pojawiła się na czerwonym dywanie festiwalu OFF Camera w Krakowie. Antek pierwszy raz też wypowiedział się na temat nowej partnerki.

Antek Królikowski o nowej dziewczynie

Aktor w rozmowie z magazynem "Flesz" przyznał, że jest w związku z Kasią. Dziewczyna na co dzień zajmuje się prawem.

Owszem, spotykam się z Kasią i jest bardzo fajnie. Ale to nie jest i nigdy nie będzie medialny związek! Moja partnerka nie ma nic wspólnego z show-biznesem.

Podczas festiwalu OFF Camera, gdzie Antek z Kasią zadebiutowali jako para na czerwonym dywanie, widać było, że dziewczyna nie szuka rozgłosu - wręcz unikała blasku fleszy i wyglądała na zdenerwowaną.

Zakłopotanie nowej partnerki Królikowskiego od razu uchwycili fotoreporterzy, a dziennikarze zaczęli dopytywać, czym jest spowodowane zachowanie Kasi. Antek skomentował sytuację w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską.

Moja dziewczyna nie jest osobą publiczną i staram się dbać o to, by czuła się dobrze w moim towarzystwie. Ona też rozumie, że wykonuję taki zawód jaki wykonuję, więc przychodzi ze mną na imprezę otwarciową OFF Camery, ale nie staje ze mną na ściance. Nie chciałem wcale żadnych zdjęć, ona też nie chciała. Nagle została upubliczniona, co nie jest łatwe. Ja upubliczniłem jej wizerunek na Instagramie, ale tam Kasia zawsze jest w okularach.

Myślicie, że uda im się unikać fotoreporterów i zachować prywatność związku?

EN_01374006_0146
Fotografia: Eastnews

Ten projekt podbił serca wielu miłośników światowego show-biznesu. Dlaczego? Przedstawia bowiem zdjęcia kultowych gwiazd z ich młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów