Antek Królikowski opublikował zdjęcie z planu "Polityki". Już w środę premiera

Antek Królikowski opublikował zdjęcie z planu "Polityki".
Fotografia: instagram.com @antek.krolikowski

Antek Królikowski opublikował zdjęcie z planu "Polityki" Patryka Vegi. Selfie ze Zbigniewem Zamachowskim podsyca zainteresowanie widzów tuż przed premierą.

"Polityka" w reżyserii Patryka Vegi będzie miała swoją premierę już w środę 4 września. Obsada produkcji coraz częściej przypomina o tym, żeby udać się do kin. Tym razem zdjęcie z planu pokazał Antek Królikowski, który wciela się w rolę "Arka". Na zdjęciu w stroju "Ojca dyrektora" pojawił się także Zbigniew Zamachowski.

Antek Królikowski i Zbigniew Zamachowski promują film Patryka Vegi

Zbliżająca się premiera "Polityki" wzbudza ogromne kontrowersje. Nie bez powodu przypadła ona na wrzesień - czas przed wyborami do parlamentu. Patryk Vega chce pokazać, jak wyglądają kulisy pracy polskich posłów. Nie boi się mówić o rzeczach niewygodnych. Jakiś czas temu media obiegła informacja, że początkowo był nakłaniany do zmiany daty premiery. Niektóre osobowości sceny politycznej głośno mówiły o całkowitym zablokowaniu publikacji filmu.

Reżyserowi udało się zebrać na planie prawdziwie gwiazdorską obsadę. Antek Królikowski i Zbigniew Zamachowski nie boją się oburzenia polityków. Opublikowali wspólne zdjęcie z żartobliwym podpisem:

Alleluja i do przodu!

Pójdziecie do kina na film Patryka Vegi "Polityka"?

Zobacz także: Antek Królikowski pochwalił się zdjęciem ze ślubu. "Dobry wybór"

Sprawdź w naszym quizie, czy jesteś wielkim fanem filmów Patryka Vegi. Potrafisz odpowiedzieć na wszystkie pytania?

Patryk Vega
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz filmy Patryka Vegi?

Patryk Vega

1. Pierwszy film, który wyreżyserował Patryk Vega to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów